Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem olyan könyveket...

Tudnátok nekem olyan könyveket mondani ami a lány szemszőgéből van és szerelemről szól?

Figyelt kérdés
Ha lehet vámpíros vagy vérfarkasos legyen vagy mindegy csak természetfeletti történet legyen de az se baj ha nem az!Előre is köszi

#könyv #szerelem #vámpír #vérfarkas #természetfeletti történet
2013. dec. 28. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia :) bár ez nem természet fölötti, de, ha nem csal a memóriám lány szemszögéből van és szerelmes: Gyönyörű sorscsapás, fantasztikus könyv :)Ha még nem olvastad nagyon ajánlom beleszerettem. Aztán Melissa Marr : Veszélyes játék, Veszélyes álmok, Törékeny örökkévalóság. Ebben tündérek vannak, így elég természet feletti bár még csak az első részét olvasom, de már lassan a végén járok így ajánlom ezt is, mert nagyon jó könyv. Maggie Stiefvater: Shiver, Linger, Forever szintént trilógia farkasos :) a szereplők gondolatait külön vezeti szörnyen jó! Szinte ettem őket. Aztán a másik kedvenc trilógiám a Kerstin Gier trilógiája ez az Időtlen szerelem trilógia ( Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld) nagyon izgalmas. Aztán a Végzet ereklyéi sorozat abban van minden! Szerelem, természetfeletti lények vámpírok,vérfarkasok. IMÁDTAM:$ Huh hirtelen ennyi jutott eszembe, amit olvastam és kb. megfelel a kikötéseknek. Ha mégse felelne meg vagy már olvastad bocsi, de azért remélem tudtam valamit segíteni:) Jó olvasást! :)
2013. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lauren Kate: Fallen-kitaszítva

több rész is van :)

2013. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Leiner Laura - Szent Johanna Gimi

- Bábel

Kalapos Éva - D.A.C.

Maros Edit - Hűvösvölgyi suli


Ezek a kedvenceim ebben a témában :)

2013. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vámpírosak:

Twilight

Vámpírnaplók

Evernight

2013. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uhh köszi ebből a felét nem olvastam!:)a Gyönyörű sorscsapást olvastam és én is imádtam!nagyon köszönöm!:)
2013. dec. 29. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugye?:D Eszméletlen jó könyv :D örülök, ha segíthettem! :)
2013. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ravel ***** válasza:
Ha vámpíros akkor Richelle Mead Vámpírakadémia sorozata(1-6.)!!! Jó olvasást! ;)
2014. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. febr. 4. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!