Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a könyvekről? (Lehetőleg indoklást is )

Figyelt kérdés
Mielőtt elmegyek, A soha határa, obszidián, Derílium, Egy nap talán, Amíg élek, Milyen is a boldogság? , Ha az enyém lennél, Hadd mondjam el, Elakadó lélegzet, Forever my girl Ébressz fel újra
2013. dec. 28. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt elmegyek: az első könyv amit Lauren Oliver-től olvasok, és nem az utolsó :D Nagyon tetszett, ahogy vezette a szálakat, ahogy a főszereplőnek mindent ki kellett javítania, és hogy mindent megtesz annak érdekében, hogy senkit se bántson meg. Legalábbis egy idő után. Imádom, amikor jellemfejlődés látszik a karaktereken, és ez egy nagyon jó példája ennek. Csak ajánlani tudom.

Delírium: Hahh, na a másik L.O. könyv :)) Azaz trilógia. Kétszer kezdtem neki. Először valamiért elolvastam a felét, és abbahagytam. Máig sem értem miért, mivel amikor nemrég újra elővettem, a három könyvet 3 nap alatt elolvastam :D Végre nem olyan szerelmes regény, ahol meglátják egymást és egymásba szeretnek, hanem fokozatosan alakul ki bennük. Ráadásul disztópia, ami megköveteli, hogy keményebb mondanivalója legyen a könyvnek, és hogy a szereplőkkel is keményebben bánjon az író. L.O. pedig tökéletesen megtette, bár a legszebb jelenetek inkább a második kötetben (Kékkel) és a harmadik kötetben (legvége) vannak.

Ami két könyvet írtam, nagyon ajánlom, a többit viszont még nem olvastam.

2013. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld kész.Akkor elolvasom én is :)
2014. jan. 1. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

A "Milyen is a boldogság?" című könyvet én nagyon megszerettem! Mondjuk én afféle romantikus vagyok, aki nem unja meg az ilyesmiket. :-)

A barátnőm hamar megunta, egy "Bocs, inkább egy sc-fi" mondattal így kaptam meg.

Az író és a történet jó. Szerintem tetszeni fog! :-)

2014. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!