Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet könyvet kiadatni 18 év...

Lehet könyvet kiadatni 18 év alatt?

Figyelt kérdés

Még közel sem vagyok a 18 életkoromhoz de bele kezdtem az első könyvembe, amit majd szeretnék kiadatni.Tudom, hogy most mindenki azt gondolja hogy túl fiatal vagyok egy könyvhöz, de szerintem épp elég tapasztalatom van ahhoz hogy ezt megírjam.Válaszokat előre megköszönném:)

*Aki kéri küldök részletet*:)


2013. dec. 29. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Küld be könyvkiadókhoz,nem látok rá sok esélyt,hogy kiadják,viszont ha úgy döntenek,hogy mégis kiadják,akkor mindenféle képen beszélnek a szülőkkel.

Küldhetsz ha akarsz,amúgy magán úton is kilehet adatni könyvet,de gondolom nincs rá pénzed.

2013. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elöször beleolvasnék, hogy megtudjam ítélni, hogy mennyire megy az írás, és csak aztán mondanék véleményt, hogy van-e esélyed.

Egyébként a legritkább esetben sikerül egy első könyves írónak, 18 év alatt, kiadatnia a művét, sőt 10-ből 7 ember még az első könyvét se fejezi be soha, szóval...

2013. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát, a szüleiddel mindenképpen megbeszélik. Ki tudja, ki kell próbálni. Ha netán van kiadós ismerősöd... :DD

Egyébként én szívesen beleolvasnék. :) Ha nem nyáltenger. xD

2013. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne kiadatni könyvet?


[link]

2013. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ki lehet adatni, jogilag megengedett.

4.: a többiek sem azt mondják, hogy azért, nem fogják kiadni, mert nincs 18. Hanem azért, mert kicsi az esély, hogy olyan könyvet ír, ami érdemes is rá, ráadásul sok kiadónál konkrétan kiröhögik a fiatal, első könyves írókat.

2013. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet (pl. Aranymosáson sincsen alsó korhatár), de kérdés, hogy van-e elég nyelvi szinted és írástechnikai tudásod hozzá. Ha van, hát sok sikert!
2013. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2013. dec. 30. 14:08
 8/14 Smile*-* ***** válasza:
én kérhetnék részletet???:)
2013. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, talán sikerül, de a szüleiddel biztos meg kell beszélni. Én is kaphatok részletet?
2014. jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképpen megér, kaphatok részletet? :)
2014. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!