Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ájánlanátok nekem jó könyveket...

Ájánlanátok nekem jó könyveket? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából mindent szívesen elolvasok, de ha mégis meg kellene határoznom, akkor leginkább a misztikus, szerelmes történeteket szeretem, illetve nagyon szeretem a történelmi könyveket is (mondjuk olyanokat, ami a II. világháború idején játszódik). Illetve szívesen olvasom az egyszerű, hétköznapi diákokról szóló regényeket is (pl. SZJG).

Eddig ezeket olvastam: Stephenie Meyer: Twilight-sorozat; Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek; J. L. Armentrout: Obszidián; Leiner Laura: SZJG és Bábel

...nagyjából ennyi, L. J Smith Vámpírnaplókját is elkezdtem, de nem nagyon nyerte el a tetszésem.

Vámpíros könyvek is jöhetnek, akkár kicsit horrorisztikusabb is...

Olyasmik, amiket ti már olvastatok, és szívesen ajánlanátok :)


A válaszokat előre is köszi! :)


2013. dec. 30. 16:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
22%

Szent johanna gimi

legeslegjobb minden korosztálynak.. <3

2013. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

a soha határa

gyönyörű/veszedelmes sorscsapás

összekötve

elakadó lélegzet

fehér mint a tej, piros mint a vér

szerelmem egy angyal

csitt-csitt trilógia

vihar szeli ketté


hirtelen most ennyi :)

2013. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Történelmire:

Leon Uris könyvei

2013. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

-Karen T. Walker: Csodák kora

-Suzanne Collins: Az éhező viadala (trilógia)

nagy kedvencek :)

2013. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kelly Armstrong: Sötét erő trilógia! Imádni fogod ;)
2013. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Darena Salyaz Sötét vihar trilógiája, Éhezők viadala, Elhagyatva, Fallen, Maximum Ride
2013. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Cassandra Clare: Pokoli szerkezetek trilógia

Cassandra Clare: Végzet ereklyéi (6 részes)

Kerstin Gier: Időtlen szerelem trilógia

Simone Elkeles: Tökéletes kémia (három részes)

Szurovecz Kitti: Gyémántfiú, Borostyánkönny, (van még része de annak nem tudom a címét)

Rachel Vincent: Stray (ennek azt hiszem 6 része van)


nekem ezek a kedvenceim ezek mind vörös pöttyösek :)

az előttem szólók jól mondták hogy a vörös pöttyösek azok olyanok amiket te keresel :)

én azokat szeretem a legjobban de persze az olyan könyvek is jók amik nem vörös pöttyösek :)


a libri-n és a moly-n keresgélhetsz kedvedre.

de ha bármelyik könyvesboltba bemész és elmondod az eladónak hogy milyen könyvet szeretnél biztos vagyok benne hogy segíteni fog.Utána miután már elhalmozott könyvekkel nyugodtan megmondhatod neki finoman hogy egyedül szeretnéd kiválasztani hogy melyiket veszed meg és nyugodtan el birod olvasni a hátlapra írt rövid összefoglalót :)


én is így találtam rá a legtöbb könyvemre hogy bementem az alexandrába és ott olyan rengeteg könyv van hogy majdnem elájultam :D ott egész nap el tudnék lenni :)

az eladó segített nekem kiválasztani a könyvet..én megvettem és mondta hogy vannak kirakva székek és ott nyugodtan olvasgathatok.Azóta elég sűrűn járok oda.Plusz még törzsvásárlói kártyát is lehet szerezni amivel olcsóbban hozzá lehet jutni a könyvekhez ( persze azért annyira nem sokkal lesz kevesebb de minden engedmény számít)


Az én kedvenc helyeim az olyan könyvesboltok amik egyben kávézók is :D szerintem nagyon praktikus hogy olvashatsz is (nagyon kényelmes fotelekben :D ) és még kávézhatsz vagy teázgathatsz is :D

ilyenkor annyira megnyukszik az ember szerintem :)


jajj bocsi hogy ennyi mindent a nyakadba zúdítok meg minden pedig te csak egyszerűen megkérdezted hogy melyikek a jó könyvek én meg rádzúdítom a kedvenc olvasóhelyeimet :D :)


hát remélem nem kapok piros kezet de én a könyvekről egész nap tudnék beszélni :)

meg is jött a kedvem hogy olvassak egy könyvet aztán valakivel jól kibelezzem a szereplőket meg a történetet :D


neked pedig jó könyvkeresést és könyvolvasást kívánok ;)

2013. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Uhh, hát köszönöm szépen, mindannyiótoknak... Lesz miből válogatnom, azt hiszem. :)

Az utolsónak pedig üzenem, hogy nem baj, hogy a nyakamra zúdította mindazt, amit írt, mert igazán megjött a kedvem ehhez a "olvasós-kávézós" helyhez. Hol vannak ilyen helyek amúgy?

2013. dec. 31. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:

hát szerintem nagyon sok helyen van minden nagyobb vagy kisebb városkában :)

Én faluban élek de gyakran fel szoktunk menni barátokhoz rokonokhoz városba és a szünetek 99%-át ott töltöm és akkor rengeteg a szabdidőm.Olyankor lemegyek a kávézóba olvasgatni.Szinte már mindenki tudja hogy én délelőtt és néha délután is ott vagyok.


Nem tudom hova valósi vagy ezért nem tudok sokat felsorolni meg én se ismerek sokat.

De azért elmondom hogy én Bács-Kiskun megyében élek és Kiskunhalason a Kávészünet Könyvesbolt és Kávézó-ban szoktam tölteni a délelőttöket.

2013. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, én Jász-Nagykun Szolnok megyében lakom, ott nem hiszem, hogy tudnál ilyen helyet :) De azért köszi! :)
2014. jan. 1. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!