Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a könyvről? A többi lent.

Figyelt kérdés

Szűcs Vanda-Egy ikerpár titkos naplója

Lécci elsősorban olyanok válaszoljanak, akik tényleg olvasták, és nem olyan válaszokat szeretnék, hogy 'Nem olvastam, de biztos jó...'



2013. dec. 31. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Én most olvasom. Maga a könyv olyan , hogy azt mondom rá á nem rossz, de nem a legjobb mégsem tudom letenni.
2013. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszett... látszik hogy amatőr az író
2013. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Nekem tetszett is meg nem is!!
2014. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bettina33 válasza:
29%
Én most olvasom! Tök jó könyv.Imádom! Én az SZJG-t nem olvastam, nem tudom mennyire koppincs vagy mennyire nem, de szerintem az ikerpár titkos naplója teljesen jó.Szerintem érdekes a történet, vannak benne vicces jelenetek és minden karakternek meg van a maga személyisége ami szerint viselkedik. Nekem nagyon tetszik Vanda ötlete és szerintem nagyon jó, hogy már ennyi idősen sikerült írnia egy ilyen jó könyvet. Akinek meg nem tetszik az írjon jobbat!!!! Drukkokolok! :P ;) Ősszesítve: szerintem nagyon jó könyv, ajánlom mindenkinek és nagyon várom a barátnőmmel együtt a 2. részt Vandának pedig további sikereket!
2014. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Copy right de nagyon
2014. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!