Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedves olvasók mi érdekel...

Kedves olvasók mi érdekel titeket egy krimi könyvben?

Figyelt kérdés
Ha kezetekbe vesztek egy könyvet mert a címe vagy a borítója megfogott, és a hát oldal és a könyvbeli beszéd stílus is megfogott , a megvétel után a haza úton olvasás előtt mit vártok a könyvtől mit szeretnétek olvasni benne?

2014. jan. 1. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Izgalmas legyen, tartsa fent az érdeklődést, elgondolkoztasson, hogy mi a végkifejlet.
2014. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor megtudom a gyilkos kilétét, az legyen bennem hogy te szent ég, ezt nem gondoltam volna. A borítója különösebben nem érdekel, viszont egy ütős cím kötelező.
2014. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*, hogy
2014. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a borítója, mert az kelti fel először a figyelmem. Ha a hátoldali ismertető érdekesnek tűnt, akkor leginkább azt várom, hogy az író egyedien kezelje a témát, és ne olyan megoldást tegyen elém, amit már százszor olvastam korábban.

Legyenek benne nyomok, amiken én is tudok gondolkozni. Nem feltétlenül baj, ha kitalálom, ki a gyilkos a végére, sőt jobban szeretem, mintha előránt a semmiből egy elkövetőt, akiről szó sem esett.

Még jobb, ha olyan fordulatokat tesz elém, amivel teljesen "összezavar", és azért lapozok előre, mert tudni akarom, mi áll a hátterben.

Jobban kedvelem az ilyen "ármánykodós", logikai krimit, mint a nagyon véreset, gyilkolászósat.

Kb ennyi. Fontos a stílus, ne csak a történet legyen jó, hanem szemléletesen, jól is legyen megírva.

2014. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én krimiket leginkább csak az írója miatt olvasok el, mert őt magát már ismerem. Egyébként azt várnám el tőle, hogy érdekes legyen és, hogy ne tudjam rögtön kikövetkeztetni, mi legyen a vége. Csak mikor már elérkeztem odáig.
2014. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!