Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvkiadás így?

Könyvkiadás így?

Figyelt kérdés
Írtam egy regényt, de egyenlőre nem szeretném kiadatni. Viszont anya nagyon rég óta olvasgassa a "műveimet" és mivel eléggé szereti is őket, így kitaláltam, hogy biztosan örülne neki, ha szülinapjára könyvként kapná meg. Szeretnék egyetlen egy példányt, ez lehetséges?
2014. jan. 2. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinyomtatod, bekötteted.
2014. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtte a helyesírást azért ellenőrizd. Nincs olyan, hogy "olvasgassa" (ez felszólító módú), maximum olvasgatja.
2014. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban úgy lesz a legolcsóbb, ha kinyomtatod nyomtatóval és utána elviszed egy könyvkötőhöz. De előtte egyeztess vele, hogy milyen szélesek legyen a margók.


És bár második válaszoló segített helyesírásban én is egy kicsit hadd segítsek még:


az egyenlőre az, amikor egyenlőre hozol egy egyenletet például.

Egyelőre meg az, amikor eddig a pillanatig még nem történt meg... nem mindegy.

2014. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.: azt úgy mondják, hogy egyenlőre a sorozatgyilkos darabol fel ;D
2014. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

gyerek maradjunk annyiban hogy EGYELŐRE

nem matek hogy egyenlőre

O

M

G

2014. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!