Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Varázsló gyerekek hol...

A Varázsló gyerekek hol tanulnak meg írni, olvasni és számolni?

Figyelt kérdés
Úgy lenne logikus, hogy a mugli általános iskolába járjanak, de ha oda járnának akkor tudnák használni a telefont, nem okozna gondot nekik egy levél postai úton történő elküldése, tudnák mire jó a villásdugó...stb.

2014. jan. 4. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Pár napja volt itt kérdés, abban egyeztünk meg, hogy tanítót fogadnak hozzájuk.
2014. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
38%
de nem valamikor 11 éves korukban kerülnek a roxfordba?
2014. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen itt van az a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__5205478-a..

Vannak benne értelmes válaszok.

Az én álláspontom: a mugliivadékok,mint Hermione iskolába járnak 4-ig. Harry is jár,mert muglikkal él.

Az aranyvérűek nyilván nem mennek iskolába, ahogy te is említetted, akkor nem lennének hülyék a muglik világához..

A félvérűek hát, ha az egyik szülő mugli és mugli városba élnek, hát nem tom akkor elég nagy a feltűnés hogy a gyerek nem jár iskolába, meghát nem lehet tudni hogy a gyerek nem-e lesz kvibli. Semaus van Dean már nem tusom melyik de az egyik fiú Harry szobatársai közül így van,neki az anyukája boszorkány, és ő járhatott suliba, mugli focicsapat posztere van, tehát nem olyan helyen laknak ahol nem tudott megismerkedni a muglikkal. Meg hát az apja se tűnhetett csak úgy el a csládja elől, meg gondolom nem is akart.

De az olyan félvérűek ahol mindkét szülő varázsló pl.mint Harry vagy Harry gyerekei vagy éppen Hermione és Ron gyerekei. Na ott más a helyzet hisz mindkét szülő beépül a varázslótársadalomba, olyan helyen élnek és nevelik a gyerekeiket ahol varázslók élnek, tehát tanítókkal oldják meg a helyzetet vagy saját maguk tanítják őket..

2014. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem az anyjuk tanítja meg őket otthon az egyszerű dolgokra, pl. olvasás, írás, kicsit számolni... Azért persze egyenletet meg ilyen cuccokat minek tanuljanak meg, amikor arra nem lesz szükségük?
2014. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kocsis Boglárka válasza:
Az egyik könyvben benne van, hogy a minisztérium taníttatja őket, de csak otthon, és dolgozatot/vizsgát is ott írnak, megkapják a lapot, és puskázásmentes tollal írnak.
2014. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kocsis Boglárka, ez melyik könyveben van benne?

szívesen elolvasnám azt a részt.

2014. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Figyi! Én a roxfortba járok és elmondok mindent.: én most 11 vagyok. az iskolai( rendes) éveket kijártam(4)és kaptam 1 levelet. Elmentem hát a roxfortba és már 2.-os vagyok. A kedvenc tanárom mcgalagony professzor asszony. A házam és a barátaim háza: griffendél.
2014. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, ezen már én is gondolkodtam.

Harry és Hermione esetében (és az összes muglik között nevelkedett gyerekeknél) egyértelmű, hogy iskolába járnak, ott megtanulnak mindent.

Az aranyvérűek pedig szerintem otthon, a szüleik révén tanulják, nem hiszem, hogy tanítót hívnának vagy ilyenek.

2014. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Mrs Weasley pl biztos valami jó régi könyvből oktatta otthon a gyerekeket írni, olvasni, számolni, sok szeretettel, míg Malfoyék valami komor öreg tanítónővel végeztették el ezt a feladatot
2020. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!