Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti olvastok e-könyvet? Érdemes...

Ti olvastok e-könyvet? Érdemes beruházni e-könyv olvasóra?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 22:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én rendszeresen olvasok, jó lenne egy kindle, de nem költök rá, mivel nem egészen felel meg a céljaimnak az olcsóbb verzió (audiobook+zene a könyvek mellett és számítógépem meg nincs)...tabletem van, ami nem teljesen OK a kijelző miatt...ha tényleg sokat olvasol és van számítógéped meg egy jobb androidos telefonod, akkor érdemes egy olvasóra beruházni
2014. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Akkor lenne érdemes,hogyha rengeteget olvasnál.Mondjuk tényleg jó,mert mindenhová magaddal vihetnéd a saját könyvtáradat,de nekem például jobban tetszik,ha a kezemben van a könyv,érzem a lapokat,és van egy olyan jó könyv illata.Na ezt az e-könyv olvasó nem adja vissza.Amúgy én is gondolkoztam rajta,de végül elhessegettem a gondolatot.:)
2014. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodom, a könyvárak miatt... mert persze, jó a papír alapú, de lassan már megfizethetetlen. Újabb kiadású könyvek meg könyvtárban nem nagyon vannak...
2014. jan. 5. 23:05
 4/22 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kindle-m és imádom. Sokkal többet olvasok, mióta megvan. Ugye ingyen könyv... :) Persze van amiért fizettem, mert máshogy nem jutottam hozzá.

Sajnos újabb könyveket, meg úgy általánosságban könyveket nem túl egyszerű beszerezni rá, ami Mo. lemaradásának köszönhető e-bookok terén. Mondjuk nem csoda, míg a nyomtatott könyvre 5%-os áfa van, addig az e-bookokra 27%-os, így nem is lehet olyan sokkal olcsóbb, mint egy sima könyv.

2014. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
nekünk szerencsénk van.a városi meg a suli könyvtárában is minden mostani ifjúsági könyv megvan.szinte mindegyik amit 2o1o óta adtak ki..még azok is,amik most októberben jelentek meg.:)
2014. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én, mikor volt olvasónk, le sem szálltam róla, bár előtte nagyon elleneztem. De egy bizonyos mennyiségű könyv fölött már egyszerűen nem lehet bírni papírkönyvvel. (Egymás után nyolc nagyregény? Megállás nélkül? Ezt hagyományos könyvvel nem csinálod meg.)

Ha tényleg sokat akarsz olvasni, és nem feltétlenül a legújabbakat, akkor érdemes lehet beruházni. A könyvtárak hektikusak (most ebből élek, pénzem sosem volt :) ), amire nagyon vágysz, az sosincs bent, mindig kiveszik.

2014. jan. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy hogy azért egyre bővül az e-könyv kiadás, kortárs irodalmat egyre inkább e-könyv formájában lehet olvasni (és abszolút baráti - 5-700 Ft-os áron). Azt mondják, ami ténylegesen hozzáférhető e-könyv formájában, arról nem is készül kalózkiadás, tiszteletben tartják. Csak az kerül fel netre "ingyen", ami hivatalosan nem hozzáférhető.
2014. jan. 6. 12:37
 8/22 anonim ***** válasza:

Én is gondoltkodtam már rajta, de még mindig nem tudom rávenni magam. Szeretem a könyveket nézegetni, felrakni a polcra, a kezemben tartani, lapozni, a könyv illatát.

De ott van az, hogy havonta 1 max 2 könyvet megengedhetek magamnak, meg ott vannak a könyvtárak illetve az antikváriumok, de nincsen mind bent, megvenni meg rengeteg.

Telefonon szoktam olvasni, és ha izgalmas, ténylg nem érdekel, hogy most e-könyv vagy igazi könyv, de nekem hiányzik a "könyv érzés".

2014. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#7: Sajnos ez nem teljesen igaz. Volt egy könyv, amiből jelent meg eBook (999 ft-os áron) és kb. fél évre rá felkerült egy kalóz verzió is a netre, amit nem igazán értek, mert bescannelték és azt konvertálták át ebook formátummá. Én inkább megvettem még az elején, jelezve, hogy van rá igény és remélve, hogy emiatt elkészül majd a folytatása is ebook formátumban. (Szerencsére elkészült. :)) Legjobb talán az lenne, ha Amazon terjeszkedne Mo.-ra is.
2014. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"(Egymás után nyolc nagyregény? Megállás nélkül? Ezt hagyományos könyvvel nem csinálod meg.) "


Miért ne lehetne?

2014. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!