Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen típusú könyveket...

Milyen típusú könyveket olvasnátok szívesen? Bármi jöhet mivel most könyvírással foglalkozom, vannak ötleteitek? Én már elkezdtem de nem igazán tudom, hogy jó-e. Vannak még itt lelkes olvasók akik szívesen olvasnak ilyen kis sztorikat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A búra alatt nagyon tetszett nekem!
2014. jan. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én szeretek olyan történeteket olvasni, amik nem olyan távoliak tőlünk, szóval megtörténhetnének velünk is akár
2014. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sindei Lola válasza:
Szia! Hát, szívesen olvasok valós történeteket is, de akkor ne legyenek olyan óriási véletlen egybeesések, meg ilyenek. Ha fantasy, az is jöhet, ugyanis egy csodálatos világot teremthetsz a sorok közt. Én magam is írok ( bár még csak hobbi szinten ) és legtöbbször tetszett az embereknek a fantasy/misztikus esetleg kicsit véres történet.
2014. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sándorjános ***** válasza:

Én az előzőekkel ellentétben szeretem az abszurdot, valamint a klisséket, és azok mindennemű kiparodizálását. Ha úgy tudsz jó történetvezetéssel mély tartalmakat közvetíteni, hogy közben hullára nevettetsz, vagy elrémítessz a groteszk elemekkel, vagy feketehumorral, akkor nállam nyert ügyed van. Szeretem, ha egy író elég fantáziával rendelkezik, hogy valami egészen újat mutasson fel, a fura és/vagy különös perspektívákat (sztori a sztori sztoriában, megmagyarázhatatlan sorsfordulat, gonosz/vagy erkölcstelen főhős, a passzív figura szemszögéből vizsgálni az egyre kibontakozó történetet, aminek ő nem részese, a halmozott szimbólumok rendszerét).


Kedvenceim: Örkény István, Kosztolányi Dezső, Kőrössy P. József, Mihail Bulgakov, Milan Kundera,

2014. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretem az urban fantasyt, mint műfajt. Legyne jól, személyesen megírva, legyen mondanivalója de kicsit vigyen messzebba hétköznapoktól.

Ne legyen romantikus habcsók, de legyen benne érzelmi szál, és nem csak romantikus de baráti, családi is.

Szeretem a fordulatokat, csavarokat, szimbolikus képeket amiket megfejthetek.

2014. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Két könyvbe kezdtem bele..mindkettő ilyen fiatalosan,átlagosan kezdődik de nem így kívánom folytatni, az egyik egy sztori aminek GhostLove-Szellemszerelem a címe,még nincs kész de dolgozom rajta.A másik címe fénytelenül ezt is kicsit fiatalosan átlagosan kezdtem,a blogomta fel van töltve mindkét sztori eleje,ha valakit érdekel akkor szívesen elküldöm a linket!
2014. jan. 6. 23:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Van még pár ötletem,mondjuk azok már kicsit más témájúak,de még nem kezdtem el őket.
2014. jan. 6. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!