Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kik azok a tizenévesek, akik...

Kik azok a tizenévesek, akik könyvirással foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék könyvet irni és kiváncsi vagyok, ki hány évesen kezdett irni, meg persze a történetekre is! Légyszi irjátok le miről irtok!(nem fogok senkitől se másolni, már úgy is meg van a történetem!) Előre is köszi és várom az izgalmas könyvtartalmakat! :D
2012. jan. 16. 18:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

szia! én igazából már 12-13 éves korom óta írogatok, de komolyabb könyvecskéimet inkább 16 évesen kezdtem írni:D azóta több "regényem" is lett,főleg a barátaim olvassák:) témában elég változatosak, van normális szerelmi regny, meg ilyen misztikusabb is(halál angyalok, vámpírok). személyes kedvencem egy lányról szól, aki meghal, de egy angyal megmenti úgy, hogy neki adja a szárnyait. innenstől ő is őrangyal lesz, és aztán rájön h a sulijában egy banda pont az ő ellensége, kiszívják az emberekből az életet. a vége persze sírós, mint a sztorijaim többsége:D angyalt nem ölhetnek meg, ezért a barátját támadják meg, mert tudják h a csajszi úgyis megmenti. neki adja a szárnyait, és győz gonosz..

remélem nem voltam túl terjengős, csak érdekel ez a téma:d neked mik a terveid, hogy állsz az írással?

2012. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én kicsi koromban kezdtem talán. Szerettem történeteket kitalálni. "Komolyabban" talán 3 éve kezdtem el, nem tudom miért, nem tudom mikor pontosan és hogy mi cél vezérelt. Ebből a fellángolásból gyerekes történet kerekedett, fantasy témában (amúgy is ilyen beállítottságú vagyok/voltam (/leszek), meg akkoriban a sellős korszakomat éltem). Ma már nevetve olvasom, de nem akarom átjavítani.

Ma egy másik, nagyobb lélegzetvételűn dolgozom, de fejemben van a következő is, ami még a tervezés folyamatában van.


Te? :)

2012. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én most 13 vagyok, most leszek 14 és több könyven is dolgozok! Az enyém egy kicsit érdekes. Mivel az egyik kaland a másik meg voltaképp az is egy kaland de egy kicsit schi fis, meg egy horror azt mondom ami most lett 100 oldalas. Az arról szol hogy egy átlag ember bizonyos Joshua Kent éppen végzett az egyetemmel, mikor belefut egy lányba, akit éppen üldöz a maffia, egy régi családi régiség miatt. a lányt Juki Timmusnak hívják. (Bocsi de nem vagyok valami jó névadó :) ) Joshua elviszi az egyik barátjukhoz, Mertonhoz, akinek segítségével kiderül hogy a kulcs az egy ősrégi Azták templom ajtaját nyitja! Hogy rövidítsem a sztorit.. Amerikából, mindenhova utazgatnak a világon, Tibet, Görögország, Dél-Amerika, Magyarország, Hawaii, Hawaiin megtalálják a templomot. Ott történnek kisebb akciók, és ezután a templom összeomlik és eltűnik a vulkánban, utánna ott maradnak Hawaiin. The End De ennek már van II.része is! persze ezeket még buherálom :D
2012. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Tényleg neked mi az ötleted???? :)
2012. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat, érdekes ízlése van mindenkinek és minden könyvíró megtalálja olvasóit, remélem ti is. A rossz győzése érdekes dolog, egy nap azon gondolkodtam én is, hogy miért nincsenek ilyen filmek, történetek. Én személy szerint a kalandot és a fantasy-t szeretem, de a nyomozós, krimiket is. Jó kis könyvek lesznek ezek, ha kiadásra kerülnek!

Hogy magamról is mondjak valamit, első próbálkozásom egy régésztörténet volt(amit be is fejeztem, nem úgy, mint a többit), aztán jöttek a többiek: dinók a mai világban(ebben a koromban a dinoszauroszok megszállottja voltam, aztán elkezdtem egy fantazy regényt egy másik világról, egy nyomozós történetet Londonban, egy hóbortos sarki mesét és egy történetet, ami egy álom segítségével jött létre. Hát ennyi lenne az én "nagy" pályafutásom, és most itt vagyok 12 és fél éves, remélem egyszer egy történetet be is tudok fejezni...:D

addig is sok sikert addig is az íráshoz!

2012. jan. 16. 20:36
 6/25 A kérdező kommentje:
Még kíváncsian várom mások könyveit is.
2012. jan. 16. 20:46
 7/25 anonim válasza:
én 10 éves vagyok és elkezdtem könyvet írni mivel nagyon jól fogalmazok(azt mondják).Az apukám testvére is írt könyvet ezért bennem költői vér folyik.Két könyvet tervezek az egyiknek ez lesz a címe: Szellemek léteznek,vagy Szellemekkel élni A másiknak:Egy farkasfalka élete vagy Egy farkasfalka mindennapjai
2012. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Jó kis cimek, bennem is folyik némi irói vér, mivel apukán iró.
2012. jan. 17. 17:01
 9/25 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik én egy kicsit kilógok a sorból, az én történetemben semmi természetfeletti nincs. Az alapsztori velem együtt fejlődött, kiskoromban találtam ki a helyszínt, a szereplőket, az egymáshoz való viszonyukat. Kezdetben egy ikerpárról találtam ki mindenfélét, el is játszottam.(6-8 éves lehettem) Utána egy fiú mint legjobb barát került bele a képbe, majd pedig a szerelem is helyet kapott benne. Kezdetben teljesen lefoglalt, hogy eljátszottam, egy történetet akár többször is, kidolgoztam mit mondanak a szereplők, a hangsúlyt, mindent, mintha filmet rendeznék, de aztán el is felejtettem. Most már inkább leírom, de még most is sokszor teljesen beleképzelem magam a helyükbe. Igazából ami tulajdonképpen kész van, az egy vagy két jelenet, mert nincs nagy történet, csak az az egy-két dolog, egyébként egy átlagos életet írtam le(jó annyira nem, mert árvaházban játszódik, és a főszereplőt viszontszereti a szerelme, valamint létezik benne fiú lány barátság, ami a valóságban nem tudom van-e, de nincs benne se angyal, se démon, se más.)

Azt hiszem én mindig azt írtam/írom le, játszottam el, amire vágytam/vágyok.

14/L


OFF: Írni(hoszzú í)

2012. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem van fiú-lány barátság, kisebb koromban nekem is voltak fiú barátaim, most is vannak, de nem olyan puszi-puszi kapcsolat, csak szimpla barátság. Én miden könyvet szivesen olvasok, ami izgalmas, igy a tiédet is elolvasnám. Sok sikert továbbra is!:)
2012. jan. 21. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!