Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a vörös...

Mi a véleményetek a vörös pöttyös könyvekről?

Figyelt kérdés

még nem olvastam egyet se, de szeretném ,,kipróbálni"...

Melyikeket ajánlanátok? (15-16 év éés szeretem a misztikus egyben szerelmi szálas könyveket:)

Előre is köszönöm!



2014. jan. 6. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Húúú...

Na kezdem:

Ha 14-15 éves vagy nagyon tetszeni fognak.Pl.:

Evermore, Halhatatlanok sorozat

Vámpírnaplók

Alkonyat

Evernight sorozat

Cassandra Clare: Végzet ereklyéi sorozat

Csitt csitt

Ezek általában szerelmes, misztikus,hihetetlen történetek.

Remélem segítettem!

2014. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2014. jan. 6. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Én olvastam az Anna és a francia csók-ot,most meg A rossz lányok nem halnak meg-et és mindkettőt imádom :)))
2014. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eddig nem csalódtam a vörös pöttyös könyvekben :)
2014. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és Jus Accardo: Touch c. könyve milyen?
2014. jan. 7. 18:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát... A Vörös Pöttyös könyveket (szerintem) nem lehet mindet egy kalap alá venni, vannak, amik nagyon rosszak, tűrhetőek, és egy-két egész jó VP könyvet is olvastam.


Amiket az első válaszoló írt... nos, én azok könyvek mindegyikét (kivéve a Csitt csittet) rettenetesnek tartom, mármint a stílus, a történet, a nevetséges elemek miatt, de ettől függetlenül (mivel az én véleményem messze nem mérvadó) Neked még tetszhet. Amiket én szívesen ajánlok: Fire - Zsarát (az első része e Garabonc, de semmi közük nincs egymáshoz egyetlen vékony szálon kívül), a No és én, bár nem olyan, amilyet te írtál, egyszóval nem misztikus, Firelight, ha erőltetni akarjuk a fantasyt, és a Stray sorozat, ami egy kicsit változatosabb, és nem használ annyi sablont. HA pedig nem ragaszkodsz a misztikumokhoz, akkor Szurovecz Kitti Gyémántfiú sorozatát szívből tudom ajánlani, a 2. rész jobb az elsőnél, a 3. pedig a másodiknál, letehetetlen.:) Iránytű önmagadhoz, Forgotten - úgyis elfelejtem, Legend és a második része (ez apokaliptikus, de nekem tetszett, pedig nem vagyok az ilyen regények nagy rajongója), ha pedig elmúltál 16, akkor az Arany Pöttyös könyvek közül az Outlander c. könyvet nagyon élveztem, bár az egy kicsit komolyabb a maga módján.

Remélem segítettem.:)

2014. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél!

igazából most sorozatba nem akarok belekezdeni meg elsősorban azokat néztem, ami az Alexandrában megvehető, mert oda vannak kuponjaim :D

éés ahogy olvastam a leírásukat vagy a No és én vagy a Firelight lesz a nyerő...

2014. jan. 7. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:
A könyv fedője alapján nem lehet ítélni!
2014. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem az Időtlen szerelem trilógia (Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld! De a Halhatatlanok sorozat is jó! :) Én már nem nagyon tartozom ebbe a kor kategóriába, de imádom őket! :)
2014. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. jan. 9. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!