Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyit szoktak késni a vörös...

Mennyit szoktak késni a vörös pöttyös könyvek az eredeti megjelenéshez képest?

Figyelt kérdés
Most néztem , hogy a Vonzás szabályai elméletben december 15-én fog megjelenni, viszont pár nappal ezelőtt még nov. 30-a volt. Várható még késés? Mi a tapasztalatotok?

2013. nov. 28. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Bízz benne, hogy még karácsony előtt megjelenjen :D :D


Nehéz megmondani, hogy mennyit szoktak késni, de igen, általában van csúszás rendesen. Nem kevés, mostanában gyakorlatilag mindennel, és az megy ritkaságszámba, ha ezt időben jelzik is.

Például a Hercegnő Cassandra Clare-től ősz elején még október 30-ra volt kiírva. November elején valaki rákérdezett facebookon, hogy akkor az most hol van, mire módosították a dátumot november 30-ra, de azt még hozzátették, hogy valószínűleg december eleje lesz belőle. Ehhez képest csoda, de már tegnap megírták, hogy megjelent, rendelhető.


Amúgy én személy szerint nem is figyelem már, (a Hercegnőről is csak a gyakorikérdések miatt tudok), mostanában felesleges megnézni a kiadások időpontját, úgy sem tudják betartani. Ilyenkor általában a nyomdát hibáztatják, de szerintem picit túl vannak terhelve. És nem is azért mondom, hogy panaszkodjak, mert még mindig az egyik legjobb kiadó, már ami az ifjúsági könyveket illeti. Csak amit az időpontok tologatásával, és az ezzel járó kommunikáció hiányával csinálnak, az hagy némi keserű szájízt az emberben, főleg ha olyan könyvről van szó, amit nagyon várunk.

2013. nov. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!