Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Időutazós Harry Potter fanfict...

Időutazós Harry Potter fanfictionok?

Figyelt kérdés
Akármilyen időutazós lehet (lehetőleg ne csak annyi, hogy 3 órára mennek vissza) és esetleg tekergők idejébe (de, ha nem , az sem baj.) Lehet akár slash is, de nem muszáj romantikusnak lennie.

2014. jan. 10. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyet olvastam, tekergős volt, Asszem James ment vissza. Nem tudom, mennyi időre, mert nem olvastam végig. Merengőn majd megpróbálom megkeresni. Szerintem Lily/James kategória.
2014. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

hát ez nem időutazós, de ha a Harry Potter tetszett akkor annak van egy "felnőtt" változata, nagyon nagyon jó.

Steven Erikson - A Malazai Bukottak krónikája, az első két könyvben kb megismered a világot(nagyon jók azok is) és utána meg jön a vérengzés

2014. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyik kedvenc fanficíróm. ^^

Botkrisz - A múlt fogságában

Egyszerűen imádom ezt is, akár az összes sztoriját! :)

[link]

2014. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, igen én is erre gondoltam. Botkrisz jókat ír :)
2014. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell Harrynek visszamennie
2014. márc. 22. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Lady Moonglow Have you ever című fanfice a lehető legjobb időutazós fanfic amit én valaha olvastam! :) lightland.gportal.hu oldalon megtalálod a legjobb fordítást (sokan próbálkoznak fordigatni, de szerintem natty fordította le a legjobban)
2014. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, ez tényleg iszonyat jó fic :) :) Imádom az összes szereplőt és az időutazást. Köszi az ajánlást :)
2014. okt. 24. 12:49
 8/8 Könyvmolyka45 válasza:

[link]

Küldetés a múltba

Tekergők idejében játszódik.Szerintem jó.

2014. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!