Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 15-17 évesek, mostanában...

15-17 évesek, mostanában milyen jó könyvet olvastatok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Obszidiánt :) imádtam :D csak ajánlani tudom.
2014. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Grant kapitány gyermekei, a rejtély, elveszett jelkép, megtévesztés foka, da vinci kód, digitális erőd, angyalok és démonok, kulcsos könyvek
2014. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Zabhegyező

Nem a legeseménydúsabb könyv, inkább a lelkifolyamatok állnak a középpontban. ÉÉn imádtam!:))

2014. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm én 19 vagyok de 17 évesen nálam Platón, Hume, Kierkegaard volt a menő meg Salingert én is akkor olvastam szerintem Romsics, Salamon kicsit szakirodalmas korszak volt az meg inkább filmezős akkoriban Eisenstein, Lang ilyesmik mentek.
2014. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Voltaire - Candide - ne riasszon meg, hogy kötelező/klasszikus, én imádtam :D

Ha szereted a fantasyt, akkor Tamora Pierce - A nőstényoroszlán éneke sorozat

Ha romantikust szeretnél, akkor Szilvásy Lajos - Egymás szemében vagy bármelyik Sarah Dessen könyv (pl.: Altatódal, Tökéletes)

disztópiásból amit nemrég olvastam és szerettem az Lauren Oliver Delírium sorozata volt.

Milyen témájú könyveket szeretsz? Úgy tudnám, hogy miket írjak. :)

2014. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Guild Wars Végzetpereme (kellemes csalódás volt, lévén játék adaptáció)


Éjangyal trilógia


Éppen olvasom pedig az Assassini Trilógia első részét (Nem Assassins's Creed, ez sokkal fantasysabb)

2014. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én most az "Időtlen szerelem triológiái"-t olvasom, és nagyon szeretem. 3 kötete van: rubinvörös, zafírkék, smaragdzöld

Nagyon jó könyv!! ;)Ha lány vagy és szereted a kissé romantikus, titkokkal teli könyveket, tökéletes választás.

2014. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Stephen King - A setét torony sorozata. Már több regényéne, novellájának rugaszkodtam neki, de eddig csak ez a sorozat hozta nálam a várt élményt. Tőle még A talizmánt és A rémkoppantókat néztem ki.

Valamint párhuzamosan Kinggel Markus Zusaknak A könyvtolvaj c. regényét olvasom. A náci Németországban játszódik, egy árva kislányról szól. Január végén lesz moziban a filmje.

2014. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!