Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egyedi könyv készítése?

TündésMia kérdése:

Egyedi könyv készítése?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíttetni egy naplót. Először is az lenne a kérdésem hogy hol érdeklődjek, nyomdában, könyvtárban? A másodlagos kérdésem az lenne hogy ez körülbelül mennyibe kerülne? Nem túl vékony, nem fehérített vonalas lapot szeretnék bele, én ötszáz oldalasra gondoltam, valamint fekete bársonyszerű anyag lenne a borítója és az elején lenne egy rövid szöveg, és egy kis kép szerű, fekete fényes valamiből, és azt szeretném hogy kemény fedeles legyen.

Előre is köszönöm a válaszokat, és bocsánat az esetlen magyarázásért, de ebben nem vagyok túl jó:)



2014. jan. 13. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
papírboltban ott majd megnézed, milyen a választék, max ha meg nem olyan a borítója, amilyet akartál, akkor meg átfested, vagy ragasztasz rá valamit. Amúgy 3000-nél szerintem nem kéne hogy többe kerüljön.
2014. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a papírboltos ötletet, inkább kihagyom, azt szeretném hogy olyan legyen amilyennek én elgondoltam :) De köszönöm szépen hogy időt szakítottál rá és elolvastad :)
2014. jan. 14. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha egy évvel korábban teszed fel ezt a kérdést akkor most a barátnőmet ajánlanám, de ő jelenleg nincs Mo-on. :/ Így csak ennyiben tudnék segíteni:

[link]

És ha jól emlékszem nekem anno 1500 készített naplót. 2-3000-nél ne adj ki többet érte. És szerintem érdeklődj, hogy nincs-e a környezetedben nyomdász, vagy aki annak tanul.

2014. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél :)
2014. jan. 15. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!