Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok olvasni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és utálok olvasni. Életemben eddig 2könyvet olvastam el, azok tetszettek de nem igazán hajlok az olvasás felé. Úgy érzem ez nem lesz jó a jövőmre nézve, és meg akarom szeretni az olvasást. Ti milyen könyveket ajánlanátok erre? (lány vagyok)
2014. jan. 17. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen könyveket voltak azok?
2014. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem olvasd el Jamie Mcguire - Gyönyörű sorscsapás, Veszedelmes sorscsapás című könyveit :)

életemben nem olvastam még ilyen jó könyveket, 3 nap alatt kiolvastam, ilyen eddig nem fordult elő, szóval ha ajánlanom kellene egy nem szerető olvasónak, ezeket ajánlanám :)

de ha szeretnél még írok könyvcímeket, amiket elolvastam és nagyon bejöttek :)

2014. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szabó Magda: Születésnap

és még régebben egy kötelező olvasmányt a Pál utcai fiúkat.

köszönöm a válaszokat:)

2014. jan. 18. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

jól döntöttél!! olvasni fantasztikus :)ezt a véleményemet Leiner Laurának köszönetem elsősorban...szóval az én javaslataim:

-Leiner Laura: Szent Johanna Gimi + Bábel

-Suzanne Collins: Éhezők viadala trilógia

-Karen T. Walker: Csodák kora

szerintem elég sokat hallhattál róluk, na jó, talán az utolsóról nem annyit, de az is nagyon jó!!

remélem tudtam segíteni és meg fogod szeretni az olvasást :)

(u.i.: azért majd valami visszajelzést írj)

2014. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

éjszaka háza,

lélek társak

2014. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!