Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a " Gyönyörű...

Mi a véleményetek a " Gyönyörű sorscsapás" című könyvről?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon, nagyon tetszett. Fordulatos, szerethetőek a szereplők. Se veled, se nélküled kapcsolat :) A veszedelmes sorscsapást is érdemes elolvasni hozzá, sok minden kiderül plusszban :)
2014. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

A felénél abbahagytam, annyira nem tetszett., nekem nagyon nem jött be. A főszereplőnő, nagyon, nagyon idegesített, pedig eleinte még valamennyire szimpatizáltam is vele. A főszereplő szintén fura volt számomra, bár őt sokkal jobban megtudtam érteni, de akkor sem kellet volna úgy viselkednie, mint egy állatnak, egyes esetekben. A mellékszereplőkről nem tudunk meg olyan sok mindent, de ők mégis szimpatikusabbak voltak számomra, mint a főszeplőink.

Egyébként nagyon szeretem, a se veled se nélküled kapcsolatokat, mind a filmekben, mind a könyvekben, de ez a kapcsolat inkább csak arról szól a szereplőink közt, hogy a főszereplőnő (már a nevére sem emlékszem, annyira érdektelen volt számomra az egész karaktere) mindent megtesz, hogy plusz 100-200 oldallal hosszabbá tegye a könyvet és közben nyafog a saját múltján és sajnálja magát. Bumm bele a közepébe, instant love.

Te lvastad már kérdező? Hogy tetszett?

2014. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
NAGYON jó könyv!!! Mindenképpen olvasd el!!!
2014. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Borzalmas, buta, gagyi...

Az nem szerelem, ami a két szerencsétlen között van, Travis ey beteg, erőszakos állat, akinek minden tette indokolatlan, Abby egy buta liba, aki természetesen a tökéletesebbnél is tökéletesebb, Travis meg maga a rosszfiúk csásázra, persze olyan okos, hogy kenterbe verné Einsteint is.

Erőltetett és gyenge történet, esküszöm, nem értem, mit esznek rajta.


hasonló felállásban inkább a Pushing the Limitset ajánlom, bár magyarul nem jelent meg. Hasonló felépítés, igaz, világot nem lehet vele váltani, de intelligensebb...

2014. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A velemenyek nagyon megoszlanak, nem tudom mit gondoljak. Nem az a helyzet, h eleg hasonloak a velemenyek, max kicsit elternek, hanem olyanok, mint a tuz es viz. Amugy en meg nem olvastam, azert erdeztem, h mi a velemenyetek, mert kivancsi voltam, h megeri-e elolvasni.
2014. jan. 22. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy milyen típus vagy olvasás terén. Milyen könyveket szeretsz? (2-es voltam)
2014. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a sci-fi konyveket, a romantikusakat kesesbe. Max akkor, ha a romantika keveredik vlmi mas stilussal is. Kedvenceim pl: Útvesztő, Kezünkben a jövő, (szjg), piszkos fred stb.
2014. jan. 24. 17:34
 8/9 anonim válasza:

Én mindennél jobban szerettem mind a két könyvet! Szerintem érdemes elolvasni, mert nem az a csöpögős romantika van benne, hanem, ahogy írtad is valami más stílus is bele van keverve!!

(Láttam, hogy írtad a SZJG-t...például én azért is megvesztem)

Majd írd meg hogy hogy döntöttél: elolvasod vagy sem?

2014. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha szereted az Szjg-t mindenképp olvasd el! Szerintem tetszeni fog. Kicsit hasonló történet mint a Felhők felett 3 m-rel, nem tudom láttad-e. :) Szerintem megéri elolvasni, nekem nagyon tetszett.
2014. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!