Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a Galaxis Utikalauz Stoppos...

Mi a Galaxis Utikalauz Stopposoknak a vege?

Figyelt kérdés

Nagyon kivancsi vagyok a vegkifejletre, de a konyvet unalmasnak talalom es nincs kedvem elolvasni. Valaki leirna, hogy kiderul-e a vegso kerdes, amire a valasz 42, illetve, hogy kiderul-e valami erdekes a vegen?

Koszonom!


2014. jan. 22. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A végső kérdésre a válasz 42. Mivel pontositani kell a kérdést hogy pontosabb választ kapj, ezért a fejlettebb faj (egerek) készitettnek egy szimulációt a bolygógyárban, ez lesz a Föld.

A program fut (számunkra jelenleg is) de pár perccel a program lefutásának befejezése elött sajnos a Vogonok lerombolják a Földet.


Van még több része, egész pontosan 5 könyv (sőt, sokak szerint 7) de ha az elsőt unalmasnak találtad akkor a többi egyre kevésbé fog érdekelni, egyre bonyolultabb lesz, szerintem a végére már nonstop fűvezett írás közben.

2014. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez gyakorlatilag az első könyv. Ezt el is olvastam, csak arra lennék kíváncsi, hogy mi lesz az a kérdés, amit meg kell keresniük?

Amire a válasz 42.

2014. jan. 23. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
A Kérdés és a Válasz egyidejű ismerete nem lehetséges. (Illetve nem létezhetnek egy univerzumban.)
2014. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ó, értem. Tehát akkor a könyv olvasása közben végig erre vársz, aztán a végén azt mondja, hogy nem fogjuk megtudni a választ?

Háááát.. okké :D

Azért nagyon köszönöm a válaszodat :)

2014. jan. 23. 22:20
 5/5 cathilina ***** válasza:
A könyv elolvasása közben nem vársz erre végig. Az első könyv tényleg többé-kevésbé erről szól, de a másodikban a Galaxis valódi uralkodóját kell megkeresni, utána pedig egy étterembe mennek, a harmadik könyvben megállítanak egy gonosz fajt, akik lerombolnának minden bolygót és csillagot ami nem tetszik nekik (tehát a sajátjukon kívül az összeset) a negyedikben Arthur Dent szexuális életét követhetjük figyelemmel az ötödik pedig szerintem semmiről sem szól. Tény, hogy a kérdés nem derül ki, de azért bőven nem arról szól a könyv, hogy azt keresik.
2014. jan. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!