Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen szépirodalmi könyvet...

Milyen szépirodalmi könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban nem olvasok semmit,de szeretnék minél előbb nekiállni egy könyvnek,csak nincs időm hétköznap könyvtárba menni,az otthon fellelhető készleteket pedig kivégeztem. Előre is köszönöm a válaszokat! 14/L

2014. jan. 25. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szépirodalom kell akkor tessék :D


Mark Twain:

Egy jenki Arthur király udvarában

Tom Sawyer

Hucklebery Finn

Koldus és királyfi

Tamási Áron :

Ábel trilógia

Miguel de Cervantes :

Don Quijote

Szabó Magda :

Abigél

Kerétsz Imre :

Sorstalanság

Miguel de Cervantes

Don Quijote

Rymont :

Parasztok



Ezeken kívül ott van még a Tamás bátya kunyhója illetve Shakespeare minden mennyiségben .

2014. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kertész Erzsébet: Vilma doktorasszony, A lámpáshölgy, Elisabeth, Szonya professzor

Ende: Momo

2014. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek megy a zöld kéz. Bár az elsők közül mindet olvastam már és mind nagy kedvencem,de találtam a második között ismeretlent és szerencsére fent van a neten pdf-ben,úgyhogy neki is látok olvasni. Köszönöm! :)
2014. jan. 25. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsők közül mindent olvastad akkor itt az ideje Pynchonra, Faulknerre, Sartrera, Musilra, Mannra, Joycera, Zamjatyinra, Solohovra és társaikra gyúrni mert még van 4 éved egyetem előtt addig minnél többet kell olvasni.
2014. jan. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 26. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Alessandro Baricco - Novecento (pár év múlva majd olvashatsz tőle mást is, most még korai lenne szerintem)


Rachel Joyce - Harold Fry valószínűtlen utazása


Kari Hotakainen - Az életkereskedő

2014. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jan. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!