Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlotok...

Milyen könyveket ajánlotok egy 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés
A Szent Johanna gimit, a Bábelt, a hűvösvölgyi sulit már kiolvastam. Azt hallottam, hogy a rémségek cirkusza jó könyv. Tudnátok ajánlani más könyveket is, ami szerintetek nekem való?? Előre is köszi!:)
2014. jan. 27. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idős vagyok mint te! :)

Én most olvastam Lauren oliver könyveit:Mielőtt elmegyek és a Delíriumot!

Ajánlom még ezeket:

Michelle Zink-Prófécia és annak a többi része


Kalapos Éva-D.A.C. egy új élet


Meg Cabot-Egy Neveletlen hercegnő naplója(mondjuk nekem annyira nem tetszett de ilyen idősen nagyon sokaknak)


Marni Bates-Segítség Youtube sztár lettem


Marni Bates-Rocksztárt kaptam karácsonyra


Janikovszky Éva-Aranyeső


Én most Cassandra Clare:Csontvárost akarom!Szerintetek nekem való?


Remélem segítettem! :) :)

2014. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) a youtube-sztár lettem-et már néztem a könyvesboltban!:) akkor majd azt elolvasom!:) en majd még az "akkor szakítsunk"-ot szeretném maj olvasni, de csak márciusban jön ki!:P
2014. jan. 27. 17:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) a youtube-sztár lettem-et már néztem a könyvesboltban!:) akkor majd azt elolvasom!:) en majd még az "akkor szakítsunk"-ot szeretném majd olvasni, de csak márciusban jön ki!:P a csontvárost bnőm olvasta, neki tetszett!:)
2014. jan. 27. 17:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, kétszer küldtem el!:D
2014. jan. 27. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Harry Potter sorozat! Ideális életkor arra, hogy beleszeress! :-)
2014. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!