Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Yaou (meleg témájú) manga...

Yaou (meleg témájú) manga könyveket angolul, utánvételes fizetéssel honnan tudok rendelni? És miket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Milyen mangákat ajánlotok ebben a témában?

#könyv #manga #Yaoi #meleg manga
2014. jan. 21. 16:31
 1/2 anonim válasza:
Nagyon sok nagyon jó történet van, attól függ milyen témák érdekelnek (modern korban játszódjon, vagy esetleg régen, a fôszereplôk milyen korúak, foglalkozásùak legyenek, stb.) Az én egyik személyes kedvencem a Koisuru boukun (kedvcsinàlónak anime is készült belôle) Ez például magyarul is elérhetô az interneten, az Animeaddicts.hu oldalon. Itt csemegézhetsz még egyéb yaois mûvekbôl is :) Vagy a yaoiorden.hu magyar, illetve yaoihavenreborn.hu a
2014. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon sok nagyon jó történet van, attól függ milyen témák érdekelnek (modern korban játszódjon, vagy esetleg régen, a fôszereplôk milyen korúak, foglalkozásùak legyenek, stb.) Az én egyik személyes kedvencem a Koisuru boukun (kedvcsinàlónak anime is készült belôle) Ez például magyarul is elérhetô az interneten, az Animeaddicts.hu oldalon. Itt csemegézhetsz még egyéb yaois mûvekbôl is :) Vagy a yaoiorden.hu magyar, illetve yaoihavenreborn.hu angol nyelvû oldalon is találhatsz érdekességeket. Talalhatsz köztük doujinshinak nevezett remek (esetenkent kevesbe remek)mûveket, amik ismert mangák, animék szereplôit hozza erotikus helyzetbe. Remélem tudtam segíteni, ha esetleg még lenne kérdésed, írj nyugodtan üzit, igyekszem segíteni. Jó böngészést!
2014. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!