Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi Luna szerepe a Harry...

Mi Luna szerepe a Harry Potterben? Fontos szereplő?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő az, aki csodabogár, de valahol mégis nagyon bátor, elveihez ragaszkodó karakter. Kicsit ilyen Kasszandra utóérzet, mert sok dolgot előre megmond, de kiröhögik, mert mindenki elborultnak tartja.
2014. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet fontos szereplőnek nevezni, nekem személyes kedvencem.
2014. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annak nevezhető. Ha az ember tényleg mélyebben belegondol, a Harry Potter tele van komoly, lélektani és az életről szóló dolgokkal. Luna imádnivaló, okos, és szabad - minden szempontból. Az előttem szólóval egyetértve nekem is egyik kedvencem, olyan karakter, akinek minden gondolatát és mondatát máshogy-máshogy is lehet értelmezni, és szinte gyermekien ártatlan gondolkodása van, tisztán lát mindent. Befolyásolhatatlan. Engem nagyon megfogott. :)
2014. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég fontos szereplő,egyik nagy kedvenvem:)

Amit az előttem szólók leírtak mind helyes, csak annyit mondanék még hogy ami engem nagyon megfogott hogy hitt.Sokat bolondnak nézték, amiért egy kicsit más volt, pedig igazából tiszteletet érdemel mindenkitől.Nagyon kevés ember van aki meri önmagát adni és nem törődik azzal, ha mások ezért kinevetik, hű az elveihez és emellett Luna végtelenül kedves mindenkihez.Imádnivaló karakter:)

2015. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!