Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok az Alice csodaországb...

Tudnátok az Alice csodaországban szindrómával foglalkozó könyveket mondani? Vagy olyanokat, amik erről írnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 22:38
 1/2 emoka julcsi ***** válasza:

Egy videót tudok linkelni. Szólj ha fordítsak sajna angol. Te is szindróma körben vagy otthon? Mint én :) vagy valaki nél erre gyanakszol? :(


[link]



[link]

2014. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a videókat. :)Igen, engem is nagyon érdekelnek a különféle szindrómák ezáltal az Alice csodaországban szindróma is. Szívesen olvasnék erről a betegségről bővebben, habár sajnos még nem találtam semmilyen könyvet vagy cikket ami ezzel foglalkozna. Esetleg tudsz könyvet vagy cikket írni ami erről szól, nem baj ha angolul van azt is szívesen elolvasom. Valamint tudsz olyan könyvekről, amik különféle szindrómákról írnak?
2014. jún. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!