Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a helyzet a Harry Potter 8-al?

Mi a helyzet a Harry Potter 8-al?

Figyelt kérdés

Elvilegben J.K Rowling megerősítette, hogy lesz HP8.

Mi a helyzet vele?



2014. febr. 2. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A Harry Potter 10 éves kis nokedliknak való. Nézz inkább Breaking Bad-et :)
2014. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Első, a Breaking Bad-nek és a Harry Potter-nek mégis mi közük van egymáshoz?

Egyébként én nem hiszem, hogy lesz HP8, mert az írónő eredetileg is 7 részesre tervezte, és most is csak valami olyasmit olvastam, hogy párkapcsolati problémák lesznek.. de csak a lezárás miatt. Nekem ez a lezárás tetszik, így nem sablonos. Én itt olvastam: [link]

2014. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi, csak ,mondtam hogy INKÁBB nézzen azt.
2014. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mikor erősítette meg? Mert ez azért kellően szenzációhajhász hír lett volna, hogy legalább egy hétig naponta többször is belefusson az ember :)

Tudtommal nem készül semmilyen új könyv, aminek köze lenne Harry Potterhez.

2014. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Obama, gondolom az eszedbe se jutott, hogy nem csak film változat van, hanem ez elsődlegesen egy könyv sorozat, és a rajongók nagy része szívesebben olvassa, mint nézi ;-) És gondolom itt is most leginkább a könyvről lenne szó.
2014. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

.Obama.! Gondolom olvastad a könyveket és úgy alkotsz véleményt róla. Ha elolvastad - amit nem hinnék - és mégis így gondolod, már megbocsáss, de nem értetted meg a lényegét. Tény fiataloknak íródott, gyerekmesének indult, mégis olyan tartalma van, ami még idősebbek, felnőttek számára is 'fogyasztható'. A mese, a kitalált világ mögött egy lényegesen komolyabb történet lapul, ami olyan dolgokat tanít meg, amik a mai világban még nagyobb jelentőséget nyertek.

Nem azt mondom, hogy mindenképpen szeretned kell, mert nem, ízlés kérdése, de legalább ne alkoss róla ilyen véleményt. Attól még, hogy neked nem tetszik, még nem feltétlenül rossz és gyerekes.


Nem lesz 8. könyv, és ezt már régen is megerősítette Rowling. Viszont az lehetséges, hogy a HP világában játszódó történetet még fog írni - legalábbis nem zárta ki ennek lehetőségét. Amúgy már készül egy film a Legendás Állatok és Megfigyelésük c. kiegészítő könyvből, és egy színházi darab Harry Dursleyék-nál töltött 10 évéből.:)

2014. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük tisztába picit! :)

1. Rowling egy interjúban arra a megjegyzésre, hogy "De hát nem lesz több könyv" pár hónapja azt felelte egy kacsintás kíséretében, hogy "Soha nem mondtam, hogy nem lesz folytatás." Vagy valami egészen hasonlót. Tehát hagyott magának kiskaput, ha lesz még ötlete, biztosan nem fog lemondani róla, mert újabb kötetek újabb filmeket hoznak, és összesen újabb pénzkötegeket. :)

2. Ahogy az utolsó is linkelte, készül azonban egy újabb filmtrilógia, a Legendás lények és gondozásuk c. könyv alapján, teljesen más szereplőkkel, a lényeg az lesz, hogy végigkísérhetjük a fent említett könyv "szerzőjének" útját (Goethe Salamander), amint felfedezi a különleges lényeket. Ehhez írja elvileg Rowling majd (vagy már most) a forgatókönyvet.

2014. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bogyó0513 ***** válasza:
Valóban nem lesz több könyv, mint ahogy azt az egyik válaszoló mondta és tényleg van egy kiskapu. Bár nem lesz könyv, de film lesz és J. K. Rowling írja a forgatókönyv egy részét. A filmnek semmi köze az eddigi szereplőkhöz és kb az első HP előt 30 évvel játszódik ugyanabban az "univerzumban".
2014. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!