Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vámpírnaplók könyvsorozat...

Vámpírnaplók könyvsorozat rajongóihoz egy kérdés (? ).

Figyelt kérdés
Nagyon régóta nem érdekel a Vámpírnaplók, de most újra a kezembe került az első kötet, ami rögtön egy pár soros bevezetővel indul, az első fejezet előtt. Ha valaki nem tudná mire gondolok, így kezdődik: "A zenekar lassú számmal indított. A fiú még mindig a lányt nézte, szinte felitta a tekintetével. Zöld szeme elsötétült, fekete lett a vágytól (...)". Azt szeretném megkérdezni, hogy kiderül-e, hogy kikről szól ez a részlet? Tényleg régen olvastam már, nem emlékszem jóformán semmire.

2014. febr. 17. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Huha..en is reg olvastam mar de ha jol emlekszem benne lesz a konyvben :)
2014. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen kiderül benne.Ez egy későbbi jelenet.
2014. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiú Stefan, a lány Elena, és a jelenet benne van a könyvben, igen. Olvasd el, én már a tizedik részt készülök megvenni, úgy imádom!
2014. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megvettem anno a könyveket a 6. részig, viszont azt sosem fejeztem be. De most újra nekivágok. :) Csak kíváncsi voltam, hátha beugrik.
2014. febr. 18. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy kicsit offolok, bocsi: letöltöttem több helyről az első részt, de néhány helyen annyira magyartalan. Ez normális? A papírkönyv formája is ilyen?

Pl. Nem ykarta, hogy későn érkezni a Robert E. Lee High Schoolba.

2014. febr. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*akarta
2014. febr. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a mondat, amit az előbb kiidéztél nekem így van írva: Nem akart elkésni a Robert E. Lee középiskolából. A nyomtatott formában én nem találtam ilyen elírásokat. Legalábbis eddig.
2014. febr. 23. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm, közben letettem az olvasásáról, mert több helyen is azt olvastam, hogy a könyv csak nyomokban hasonlít a sorozatra és nem is igazán jó.

De mégegyszer köszi, hogy megnézted. :-)

2014. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szívesen. :) És tényleg alig hasonlít. Régen odáig voltam érte, de ahogy most újra olvasom, elég csalódott vagyok.
2014. febr. 23. 15:29
 10/10 anonim válasza:
de azér mégiscsak a könyv volt előbb és aztán a film
2016. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!