Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a könyvrészlet?

Figyelt kérdés

Nem bírtam tovább, ha ez így megy veszítek. Nyerni akarok! Ez a tudat mint a vírus be fertőzte gondolataimat csupán erre tudtam koncentrálni. Az ösztöneimre támaszkodva csináltam mindent. Homály kis képek jelentek meg néha-néha a gondolataimba. Össze független homályos semmire sem használható kis képek voltak. Az agyam le állt.


-Győztünk! - ez a hang adta vissza tudatomat, meglepett. Hiszen nem csináltam semmit.


-Hála neked győztünk. Össze zúztad őket! - motyogja kapitányunk Trend.


Fogalmam sem volt miről beszél hiszen én semmit sem csináltam, legalábbis így hittem barátnőm felvette az egész mecset. Egy idő után meg változott a stílusom ez kb akkor volt mikor a tudatom behálózott. Zsákolni illetve még 3 pontosakat dobtam csak. Nem is feltételeztem magamról, tudok zsákolni? Senki nem tudott megállítani még csak a labdához is csak akkor tudott az ellenség hozzá férni mikor bedobtam és kezdeniük kellett magamra sem ismertem.


- Emily, gyere kérlek ide. - Edzőm kétségbe esetten nézett rám.


-Igen is!


* Még is mikor akartad el mondani, tudsz zsákolni és ilyen jó vagy kosárból. - mondta büszkeséggel teli. - Ezek szerint csak nekem tűnt fel? - gondoltam magamban. Mindenesetre meg kell tanulnom zsákolni, ezt a tudatott túl nehéz irányítani. Leslie-től el kértem a kamerát azzal a céllal, megtudjam mire is voltam képes.


Hazafele menet mindenki engemet dicsért - mintha valami híres sportoló ember volnék. Végre haza értem. Bementem a szobámba elkezdtem elemezni mire voltam képes akkor és mire nem vagyok képes most. Tudtam zsákolni, hihetetlenül gyorsan futni és cselezni.


-Emily! Jött hozzád egy fiú. - kiáltja édes anyám.


-Megyek.


Lesétáltam a lépcsőn közben azon törtem a kis buksimat, hogyan fejlődhetek ilyen gyorsan. A küszöbnél David állt. Megálltam kellett öt perc mire fel fogtam tényleg ő van ott. A családom úgy viselkedett vele mint a pasim lenne. Be vezettem a szobámba ő körül nézett mi hol található meg.


- Mit szeretnél?- csaptam a lovak közé.


- Egy szívességet kérni! Meg tanítasz kosarazni?


- Ez nem egy olyan sport ág amit egy focistának ajánlanék.


- Még is mi történt veled az iskolák közöttiin? - bajban vagyok rá jött.



2014. febr. 19. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alapötlet még érdekes, jó is lehetne. Viszont nem az, ugyanis borzalmas magyarsággal (vagy inkább magyartalansággal) van megírva, értem itt a fogalmazási hibákat, a hemzsegő helyesírási és stilisztikai hibákat, a hibás központozást számos helyen.

Gondolom, te írtad, szerezz egy bétát/lektort sürgősen, aki jó fogalmazásban és helyesírásban, ha akarsz az írással komolyabban foglalkozni. Ha találsz valakit, aki hajlandó kisimítgatni ezt a nyelvhelyességi katyvaszt, akkor majd még jó írást is fogsz tudni egyszer készíteni.

Egyébként meg bocs a nyers kritikáért, igyekezz építő jelleggel felfogni.

(Vigasztalásul: találkoztam már NAGYSÁGRENDEKKEL rosszabbal is. Ha dolgozol rajta, és sokat tanulsz a hibáidból, nem reménytelen a dolog.)

2014. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval, de nem csak stilisztikai, nyelvhelyességi, központozási és helyesírási hibák vannak benne, hanem szóhasználatbeli hibák is. Pl: "-Győztünk! - ez a hang adta vissza tudatomat" A tudatodat nem tudja elvenni semmi sem, és visszaadni sem tudja. Érthető, hogy mire gondoltál. Úgy lenne inkább a helyes, hogy "-Győztünk! - ez a hang ébresztett fel", vagy -Győztünk! - ez a hang zökkentett vissza a valóságba"...
2014. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!