Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasni szeretők! Volt olyan...

Olvasni szeretők! Volt olyan könyv, amit dicsérni szoktak, de nektek mégsem tetszett?

Figyelt kérdés

Vagy olyan, amelyiknek szeretitek a szerzőjét, de az az adott könyv nagy csalódás volt?

Melyek voltak ezek a könyvek?


2009. dec. 10. 12:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Danielle Steel-től rengeteget vettem régen. Nagyjából mindegyiknek happ end lett a vége, de nem zavart.:)

Aztán kezembe akadt egy, a címét már nem is tudom, két ikerlányról szólt. Általában két nap alatt kiolvastam egy könyvét, de ez annyira unalmas volt, hogy két-három oldalakat bírtam olvasni belőle egy nap és a feléig sem jutottam el. Azóta (öt éve) egyetlen könyvet sem vettem tőle.

2009. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jaja a két lotti. Szerintem is unalmas wt.
2009. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az eltűnt idő nyomában... Mindeni ajnározza, mégsem olvastam még annál unalmasabb, érdektelenebb könyvet...
2009. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gabriel Garcia Marquez - 100 év magány

Sorstalanság is elég pocsék mű.

2009. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

jane austen: büszekség és balítélet

szerintem dögunalom..

2009. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem az Alkonyat az, amit utálok, pedig mindenki dícsér. Unalmas, és már az elején tudtam, mi lesz a vége.

Könyv nincs, de manga igen az utóbbi kategóriából. Yuki Kaori a kedvenc mangakám, csak jó mangákat olvastam tőle, aztán egy olyat, ami eszméletlen nagy blődség volt:/

2009. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alkonyat..idegesít is ráadásul ez a nagy rajongás érte..de szntem kb olyan lessz mint a tokio hotel..adok neki 2-3 évet azt csá .
2009. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló!nem véletlenül a Tükörképre gondoltál Danielle Steeltől...hidd el vannak annál unalmasabb regényei is!És csatlakozom az előttem szólóhoz,az Alkonyat most nagy szám,de beleolvasás és az első rész után,még annyira sem jött be,hogy DVD re mentsem a filmet.Lehet vámpírokról jó könyvet írni(Anne Rice) de nekem ez valahogy nem jött be,de a tiniknek annál inkább..nah meg hogy a napfényben ragyognak a vérszívók...
2009. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Madách Imre: Az ember tragédiája

Annyira, de annyira nagyon unalmas szerintem, hogy elviselhetetlen. Kesze-kusza, így nem is tudtam követni, hogy mi van benne

2009. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ne öljetek meg, de nekem a 22-es csapdája nem jött be. Mindenki dícsérni szokta, de az nem jött be nekem valahogy. Amúgy érdekes hogy azt írjátok, hogy a Twilight tiniknek jó, mert én már nem vagyok tini (23 vagyok) de én nagyon szeretem :) Mondjuk én más vámpíros sztorikat nem nagyon olvastam még, talán ezért nem zavar, hogy eltér az átlagostól sok tekintetben.
2009. dec. 18. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!