Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leírná valaki az Aprilynne...

Leírná valaki az Aprilynne Pike 'Wings'-'Szárnyak' sorozatának rövid tartalmát?

Figyelt kérdés
A Szárnyak, Varázsigék és Illúziók tartalmára vagyok kíváncsi, mert elég régen olvastam a könyveket, és most hogy elkezdeném a 'Elrendelve'-t, alig értek belőle valamit..

2014. febr. 21. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most kölöcsönöztem ki a könyvtárból az egyet meg a kettőt.

SPOILER

A dolog nagyjából arról szól,hogy van egy lány,Laurel,aki sok évig magántanuló volt,és most a szüleivel egy nagyvárosba költözött,mert az apja abban a városban vett könyvesboltot.Na,és a suliban Laurel összebarátkozik egy David nevű fiúval,meg David baráti köréből egy Chelsea nevű lánnyal.És,az egyik nap Laurel fölfedez a hátán egy kis göböt,szól is az anyjának,de az anyja csak azt mondja,hogy csak egy pati.Így különösebben nem foglalkozik vele,meg azért sem mert Laurel anyja természetgyógyász.De a kis pukli Laurel hátán egyszer csak már softball labda nagyságúra nő.Aztán másnap,amikor azt várja,hogy még nő,kiderül,hogy egy virág(!!) nőt ki a hátából.Meg Laurel-nek nem bírja el a normál kajákat a gyomra,tehát csak gyümölcsökön meg zöldségeken él.(Ebből feltételezem,hogy tündér).Aztán találkozik egy Tamani nevű sráccal.

SPOILER VÉGE

(első rész tartalma)

2014. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!