Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok véleményt az...

Mondanátok véleményt az írásomról (rövid)? 15/l

Figyelt kérdés

Reszketek a félelemtől. A sötétben kitapogatom az ajtókilincset. Tenyeremben érzem a hideg fémet, libabőrös lesz az alkarom, majd a bizsergés végigfut egészen a hátam közepéig. Zihálok, de igyekszem elfojtani.

Óvatosan lenyomom a kilincset. Nem tudom, mi vár rám. Megbüntet majd? Vagy ami még rosszab, elhagy? Ó, Daniel...

Egyik lábamat átemelem a küszöbön, vigyázva, nehogy a cipőm sarka zajt verjen. Semmit nem látok, de valahogy muszáj átvergődnöm magam a hálószobáig.

Sehol egy fénypont. Túl nagy a csend.

Hirtelen egy erős kéz megragadja a csuklómat, és a falhoz nyomja egész testemet. Mire feleszmélek, már mindkét kezem a fejem fölött van, a férfi erősen markolja csuklómat, csípőjét az enyémhez szorítja.

A nyitva hagyott ajtó némi silány fényt enged a helységbe.

Látom az arca körvonalait. Érzem az illatát, azt az őrjítő, édes illatát. Csuklómon érzem azokat a hosszú ujjakat, azt a puha bőrt... Daniel!

-Merre jártál, Heather? - suttogja vészjóslóan. A nyakamba csókol. Halkan felnyögök. Tényleg itt fogjuk ezt megbeszélni?

-Daniel, fáradt vagyok...

-Nem! - csípőjét még jobban az enyémhez szorítja. Mozdulni sem tudok, teljesen birtokol - Tudnom kell, Heather!

Szeméből süt az aggodalom, a félelem...és a düh. Nem tudom, mit mondhatnék. Hogy megint Bryannel töltöttem az estét az irodámban, és a cégről beszélgettünk? Nem, ha máskor nem, akkor most miért is értené meg? Majd talán holnap reggel, egy kávé mellett megbeszéljük.

-Kérlek, Daniel, kérlek... - Elhal a hangom. Most érzem csak igazán, mennyire kimerítő volt ez a hét. Daniel enged a szorításon a csuklómon is, de enged elmenni.

-Ha megint azzal a Bryannal voltál...



2014. febr. 1. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó eddig,15 évesen :)

Szex rész is lesz?:D

2014. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*de nem enged elmenni.
2014. febr. 2. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kicsit túl sok benne a ..., ami egy idő után zavaró tud lenni, és nem is mindenhol indokolt.


Nem rossz, de miivel nem ismertük meg a karaktereket, nem érthető, hogy a csaj illetve "Ó, Daniel!" mit gondol, mi motiválja.


16/L

2014. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*mivel, bocs, félreütöttem
2014. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:)

A karakterek, és lényegében ez az egész iromány nincs kidolgozva. Ezt csak úgy írtam, mindenki értelmezze úgy, ahogy akarja:)

2014. febr. 3. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Ez wc papírra volt rá írva ? Ha igen akkor kár volt rányomtatni ... szegény wc papír . Na remélem most már lehúztad a wc-én és csak a halak olvassgassák ,ár
2014. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

íróként, azt kell, hogy írjam egy 15 éveshez nem is olyan rossz. Ez részlet vagy ennyi a történet? Jók a képek, kifejezés és a hangulata is.

Ami a gyenge pontom azok a nevek, elsőre nem jöttek be. :)

2014. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rékuska866 válasza:
Nekem nagyon tetszik, olvasnám a folytatást :)
2014. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] És az enyémről valaki mondana véleményt?
2014. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!