Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ennek a könyvnek van folytatása?

Ennek a könyvnek van folytatása?

Figyelt kérdés

Kelley Armstrong sötét erő trilógiájának a harmadik (elvileg az utolsó) részének elég lezáratlan befejezése van és valahol láttam egy képet amin ennek a könyvnek a folytátása lehetett(aki ismeri a könyvet a borítóját is láthatta már) ahol a borítón a csaj egy kulcsot tart a kezében és ott vannak a trilógia könyvcímei a borítón.Lehetséges hogy ez a folytatása? És ha igen akkor valaki segítene nekem rábukkanni? mert sehol nem találom pedig ha az akkor el akarom olvasni.Ezt a könyvet csak szeretni lehet mindenkinek ajánlom én 2 hét alatt beszereztem és elolvastam mindhárom könyvet pedig általában lassan olvasik de ez..ahw Derek olyan cuki!! Bocsi kicsit eltértem..:D akkor segítene valaki? És ha valaki aki olvasta és úgy érzi hasolít derekre akkor keressen fel!XD

14/l



2014. febr. 25. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
én még csak az első részt olvastam, de mivel trilógia kétlem, hogy lenne 4.rész... megnéztem pár oldalt, de semmi
2014. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen! Ez az!Nem tudjátok hogy ez mi? Valami folytatás? Kérlek segítsen aki tudja!
2014. febr. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!