Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hova írjak regényt?

Tina. K kérdése:

Hova írjak regényt?

Figyelt kérdés
Szeretnék történetet (regényt írni). Csak nem tudom, hogy ha arra kerülne a sor, hogy beküldjem, akkor szabad-e blogon vezetnem publikáltan? Nem tudjátok, hogy hogyan kéne? Olvastam olyat, hogy word-ba írjak, de az nekem túl egyhangú. Azt is olvastam, hogy mutassam meg barátoknak. Ami persze nekem nincs... Szóval, hova írjak?

2014. febr. 25. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj blogot, ott azt publikálsz amit akarsz. Előbb-utóbb biztos jönnek majd az olvasók is, ha ügyesen csinálod :)
2014. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lucia99 ***** válasza:

vezess blogot

én is azt csinálom

vagy a régimódi módszerrel:írd füzetbe

2014. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a srác, aki a mára bestseller író lett a Metro 2033 című könyvével, ő megírta az első fejezeteket, de nem merte kiadatni, vagy bárki ezzel megkeresni, mert azt hitte hogy az írása olvashatatlan a közönség számára. Próba szerencse alapon felrakta a netre pár fejezetét, azt ott annyira sikeres lett, hogy végül könyv formában ki is nyomtatták és több millió példány kelt el belőle. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy próbálkozz, elvégre is a net is erre való, és lehet zabálni fogják a népek :)
2014. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem, akkor az lenne még létkérdés, hogy az egészet tegyem fel, vagy csak néhány fejezetet?
2014. febr. 25. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk a fejezetenként, aztán 0,5-1 hónapon belül friss cucc.


És legyen letölthető e-bookra, mert a nép nem szeresse a képernyőt nézni.

2014. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először csak néhány fejezetet, mondjuk az első kettőt. Aztán később a többit.
2014. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ömm... Nem úgy értettem. Tehát, úgy, hogy az egész történetet feltegyem az internetre, vagy csak pár kisebb fejezetet? Mindent tudjanak a nézők, vagy csak homályos dolgokat?
2014. febr. 25. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondom, kezd el felpakolni, aztán az érdeklődés alapján meglátod érdemes-e folytatni.

Szépen, felyezetenként adagolva.


Lásd pl. Homestuck, a fél internet azon kaparja a klaviatúrát, hogy mikor lesz frissítés.

2014. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De azért be tudom küldeni így a szerkesztőségnek, ha arra kerülne a sor?
2014. febr. 25. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze. Ha sikerül vele befutni, akkor még mindig leszedheted és kiadják kötésben. Vagy legalábbis jól menő oldalad lesz, és a reklámokból kapsz egy kis pénzt.

Manapság a legtöbb könyv ígyis-úgyis felkerül a netre.

2014. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!