Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Twilight saga könyben...

Melyik Twilight saga könyben található az a rész amikor ewd. Mondja bellánek hogy őelőtte sötétség volt de mikor ő berobbant mint egy meteor világosság lett és az hogy sötétség nélkül nem látnánk a csillagokat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 20:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Mielőtt megismertelek Bella, az életem olyan volt, mint egy holdtalan éjszaka. Nagyon sötét, de azért akadtak csillagok, az életem apró fénypontjai... Aztán egyszer csak te átszáguldottál az egemen, mint valami meteor, s hirtelen minden lángba borult, minden csupa szépség és ragyogás lett. Amikor elváltunk, amikor a meteor lehullt a láthatár mögé, minden elsötétült. Csakhogy a szememet már elvakította a fény: nem láttam többet csillagokat. És így már nem volt értelme semminek. "



és ez is érdekelne honnan van

2009. dec. 11. 20:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Első kötet vége fele, pontosan nem tudom megmondani hogy hol mert nincs nállam a könyv, de abban biztos vagyok hogy elsö kötet:)
2009. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%

Szerintem a másodikban van.

A második részben hagyja el Edward Bellát és miután visszatért mondja ezt neki.

Legalábbis én úgy emlékszem.

2009. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a második részbe amikor már vissza jöttek olaszországból
2009. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kutyaszar
2010. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!