Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találhatnám meg?

Lili-anna kérdése:

Hol találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Látássérültként abba a problémába ütköztem, hogy már egy éve szeretnék elolvasni egy könyvet, de még nem leltem rá. Esetleg valaki tudna nekem segíteni abban, hogy hol találhatnám meg elektronikus formában?

A könyv: Jenny Downham: Amíg élek



2014. febr. 27. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a torrent oldalakon tudnak segíteni, én sem találtam sehol. Illetve megkérdezheted a kiadót (Ciceró, valószínűleg válaszolnak), hogy tervezik-e/létezik-e elektornikus kiadásban.
2014. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem találtam meg magyar nyelven. Viszont ha értesz angolul, letöltheted és elolvashaton úgy, én is azt teszem. Nyelvgyakorlásnak sem utolsó, és egyáltalán nem tekervényezetten van megfogalmazva, könnyű megérteni. Az angol címe: Before I Die. Ha beírod az író nevét, a mű címét angolul és mellé hogy "pdf", akkor már a legelső találatra kattintva letöltheted a külföldi verziót.
2014. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!