Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a hüvösvölgyi...

Mit gondoltok a hüvösvölgyi sulirol? Tetszett?

Figyelt kérdés
már rég keresem,de nemtalalom sehol pénzem pedig nincs megvenni...jó könyv?

2014. febr. 27. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó könyv én nem tudtam letenni.Sokan mondják hogy a Szent Johanna gimi utánzata és az elején még én is azt hittem de a vége teljesen más
2014. febr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szjg koppintás, nagyon :O
2014. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem egy irtózatosan jó könyv. Vicces, valóságos, korhű, megragadja a célközönséget.

Az SzJG-hez pedig köze sincs, nem tudom hogy ki találta ki ezt a nagy hülyeséget, de nem másolat! Az SzJG egy olyan iskolát mutat be ahova bárki szívesen elmenne tanulni (hát még ha angol nyelvű lenne, nem francia :"D), míg a Hűvösvölgyi a címtől teljesen függetlenül inkább mutatja be a főszereplő lány és annak testvérének életét, mintsem magát a sulit, osztálytársakat, tanárokat. Persze vannak epizódok ahova be vannak tűzve az iskolával kapcsolatos dolgok, de messze nem arról szól igazából.

Ha pedig van néhány egyezés akkor meg ez van, ezt kell szeretni, esetleg akinek nem tetszik annak meg nem kell odanézni, el lehet vele menni dokihoz is ha fáj!

Meg amúgy is... nem vagyunk kritikusok, mi a közönség vagyunk! Véleményünk lehet, de nem a mi dolgunk őket kritizálni, pláne nem az internet mögé bújva.

2014. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!