Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a hűvösvölgyi...

Szerintetek a hűvösvölgyi suli jobb vagy a szent johanna gimi?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
A szent Johanna Gimi sokkal jobb minta másik.Amúgy is először a Szent Johanna volt és ha utána olvasod a Hűvösvölgyit akkor sok hasonlóságot találsz bennük!
2014. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
71%

Uhhh...én olvastam mindakettőt és máig napig a két legnagyobb kedvencem!!!!Tényleg van köztük hasonlóság!!De mégsem ugyanaz!!Én először a Hűvösvölgyi sulit olvastam utána meg a Szent Johannát...hát én azt mondanám, hogy a Szet Johanára szívesebben tennék egy olyan jelzőt, hogy:

Igen,igen..vííí....imádom,imádom!!!A világon a leleslegjobb sorozat!!!!


De viszont a Hűvösvölgyi suli se semmi!!Az ikerpár csajoknak is van egy-két érdekes kalandja!!


;)

2014. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nincs olyan,hogy melyik jobb.Hiszem az olvasó dönti el,hogy tetszik-e neki vagy sem. Nekem mint kettő nagyon tetszett és csak pozitív dolgokat tudnék felsorolni.
2014. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
SZJG forever <3
2014. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
mindkettő rémes. gyakorlatilag nem szól semmiről, csak cortezről, és tele van szóismétléssel. a poénok 3 rész után márnagyon unalmasak...
2014. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
48%

Úgy érted, az első vicc után.


Csak az SzJG 1-et olvastam, és hmm...

Minden karakternek egy (max. 2) jellemzője van, viszont azt eltúlozva viszi végig az írónő. (Nem is értem, hogy lehet erről 8, NYOLC könyvet írni...)

Eléggé szembetűnő, ahol egy-egy poént szánt Laura, mégse volt vicces. Ezt még gyakorolni kell.

Utoljára 4 éves... nem. Nem találkoztam még ilyen élőlénnyel.

Unalmas. Miért olvasnék olyan történetet, ami amúgy erősen emlékeztet a mindennapjaimra? Ki olvasna olyan történetet, ami suliban játszódik?

Apropó, suli. Valahogy még a rossznak szánt dolgok is marhajók az iskolák valódi képe mellett. Sehol nem találsz ilyen iskolát.

Ennyi elég lesz, aki szereti, az úgyis elítéli ezt, aki utálja, az meg tudná folytatni. Személyes kedvencem amúgy a borító volt... "Egy gimi, ahová mindenki szívesen járna."


UI.: Kötelező olvasmány volt. :(

2014. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem attól függ melyiket olvasod előbb:)
2014. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem a Szent Johanna Gimi sokkal jobb, és nincs igazuk a z előbbi kommentálóknak egyáltalán nincs igazuk! Szerintem jó poénok vannak benne, nem szokta nagyon ismételni. Most olvastam ki a 8/2-t és tök rossz h csak ennyi van:(

De olvastam a Hűvös Völgyi Sulit is, én arról tudnék mondani hibákat! Bár...azért 5-ös skálán adnék rá 5/3-at (max.). a szent johannára meg 5/5*** :)))

2014. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Szent Johanna Gimi sokkal jobban tetszett.
2014. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
70%
Szerintem mindkettő jó és felesleges összemérni a kettőt. A két írónő két, egymástól teljesen független történetet írt le. Én a te/ti helyetekben előbb mérném össze a Hűvösvölgyit a B épülettel, mint az SzJG-vel. Egyik sem jobb, egyik sem rosszabb. Én is olvasom mindkettőt, nekem mindkettő tetszik és ez a lényeg. Aki személyes kedvencet akar választani az tegye meg, de ne úgy hogy vitát szíts! Mert ebből határozottan az lesz, legyen ez bármennyire is visszafogott. Én előbb olvastam a Hűvösvölgyit amit egyből megszerettem, tehát hozzám az közelebb áll. De van egy barátnőm, ő meg csak az SzJG-t olvasta, de ha odatolnám az orra alá a Hűvösvölgyit és elkezdené olvasni, és még tetszene is neki, akkor se jelentené ki hogy azt jobban szereti, mert az SzJG-vel van több élménye, azt ismeri régebb óta, azzal volt meg először a szerelem.
2014. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!