Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudtok ajánlani...

Milyen könyvet tudtok ajánlani? Többi lent^. ^

Figyelt kérdés
Nos, igazából nagyon elkezdtem rajongani a könyvek iránt, most a Hűvösvölgyi gimnázium B1 épületét olvastam Szántai Zitától...ez idén jelent meg és nagyon tetszett..1 nap alatt kiolvastam >< Szóval leginkább az ilyen ifjúsági könyvek érdekelnének. Előnyben részesítem azokat a könyveket, amiben E/1 az elbeszélő, és egy fiatal tinédzser lányról van szó aki szerelmes lesz stb stb...^^ tudnátok ilyesmi könyvet mondani?:) 15/L
2014. márc. 4. 15:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy ne ilyen 100-200 oldalas legyen csak ^^ mert ha egy könyv jó, akkor nem bírok leállni és hamar kiolvasom:D
2014. márc. 4. 15:52
 2/9 A kérdező kommentje:
ÉÉÉss még az is hogy olyat ami mostanában jelent meg...:D ennyi><
2014. márc. 4. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szent Johanna Gimi, Bábel, Akkor szakítsunk, DAC
2014. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi^^ az "Akkor szakítsunk"-ot elfogom olvasni minél hamarabb :3 te olvastad már, mi a véleményed róla?
2014. márc. 4. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Tavi Kata - Nyitótánc
2014. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az miről szól?:)
2014. márc. 4. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nézelődj a Vörös pöttyös könyvek között, ott nagyon sok ilyen van. (Pl. Tökéletes kémia, Nyitótánc Flat out love-Szeretni bolondulásig, stb.)

Valamint, ha igazán jót akarsz olvasni, ajánlom Lauren Olivertől a Delírium, Marie Lutól pedig a Legenda című könyveket. Ezek ilyen ifjúsági disztópiák, egy jó adag szerelemmel megfűszerezve. Nekem nagyon tetszettek.

2014. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Suzanne Collins - Éhezők viadala 1-3

Stepheni Meyer - Alkonyat 1-4

Tizenhárom okom volt, hogy miért..

Eleven testek

Egy nap

2014. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Elakadó lélegzet ( egy trilógia 1.része)

A beavatott (szintén trilógia)

Az őrző (trilógia, a harmadik rész még nincs lefordítva, nem jelent meg Magyaro-on :( )

Gyönyörű sorscsapás

Veszedelmes sorscsapás ( a Gyönyörű és a Veszedelmes sorscsapás ugyanaz a történet, csak egyikben a fiú, a másikban a lány meséli el a történetet)

Angyalsors (ez is trilógia)

stb... :) ajánlom a Vörös pöttyös könyveket és a Dream válogatásokat! :)

2014. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!