Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Izgalmas, letehetetlen és...

Izgalmas, letehetetlen és szerelmi szállal átszőtt könyvet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olvasnék valami ilyen jellegű könyvet. Lehet elvontabb, egyedibb, szeretem a valóságtól elrugaszkodó műveket, csak általában az a gondom, hogy a tartalmas jó könyvekből kihagyják a szerelmi szálakat, vagy csak nagyon felületesen vezetik, emiatt hiányérzet szokott bennem lenni.

23/F


2014. febr. 23. 20:36
 1/4 anonim válasza:

Helena Silence: Enigma - izgalmas, van benne szerelem, raadasul meg az iroja ia magyar :)

Cynthia Hand: Angyalsors trilogia - angyalos, szinten van benne szerelem es izgalom is (inkabb a vege fele es a kovetkezo ket reszben, az Agyalfenyben es az Angyalvagyban)

2014. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azért hagyják ki, mert nem a szerelemről szól az élet, nem feltétlenül a része, van olyan téma, aminek kifejezetten árt a szerelmi szál, sablonossá teszi.
2014. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a Cimmeria Titka cimu konyvet ajanlanam mindenkepp. Nem annyira lenyeges a szerelmi szal, de van benne. Termeszetesen az Ehezok viadalát is mondanám de gondol azt mar ismered, ez egy kevesbe nepszeru konyv de szerintem fantaszitkus!
2014. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a Cimmeria Titka cimu konyvet ajanlanam mindenkepp. Nem annyira lenyeges a szerelmi szal, de van benne. Termeszetesen az Ehezok viadalát is mondanám de gondolom azt mar ismered, ez egy kevesbe nepszeru konyv de szerintem fantaszitkus!
2014. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!