Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi történt a Cartaphilus...

Mi történt a Cartaphilus Könyvkiadóval?

Figyelt kérdés
A fórum és minden más előrhetőségük kihalt senki semmire nem válaszol...bezárhatták kapuikat vagy mi lehet.
2014. márc. 8. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán felújították a honlapot meg új lett a vezetés? Mert nekem most behozza am:)
2014. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honlap eddig is volt, csak nem gyakran frissítettek rajta. :)

Amúgy szerintem meg vannak még, hiszen több könyvük jelent meg karácsony körül. Bár azt én se néztem jó néven, hogy írtam nekik egyszer egy könyvvel kapcsolatban és még válaszra se méltattak.

2014. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az h se fórumon se facebookon nem jelentkezik senki!És a másik h már rég nem adtak ki új könyveket se!szóval elég furcsa!Mielőtt elkezdődött volna ez a hallgatás náluk a fórumon a szerkesztő közzétette h egy kis církusz van a vezetőségben és lehet h leváltások leszen stb.És azóta semmit nem hallani a kiadóról!
2014. márc. 19. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, aminek nagyon várom a folytatását, és ez a kiadó adja ki. Egy másik rajongó megkérdezte tőlük emailben, mikor érkezik a folytatás, és azt válaszolták neki, hogy idén ősszel. Vagyis ha idén könyveket terveznek kiadni, akkor még mindig működik a kiadó. Tehát megvannak, csak nem tudom miért nem válaszolnak mindenkinek.


És tudom mire gondolsz, nem értem miért van facebook oldaluk, ha nem is reagálnak a kérdésekre. :(

2014. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na mind1 csak találgatunk sajnos!Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 21. 20:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!