Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Romantikus, erotikus wattpad...

Romantikus, erotikus wattpad sztori?

Figyelt kérdés

Wattpadon régóta folyamatban van egy sztorim, aminek 114 olvasója volt eddig. Nyílván nagy öröm, hogy ilyen sokan olvasták, de érdekelnének vélemények is. Ide kirakni nem szeretném, mert látom sajnos, hogy néhányan hogyan fogalmazzák meg a negatív kritikát.


Lenne valaki, akinek lenne kedve beleolvasni és véleményt mondani? Természetesen negatív észrevétel is érdekel, csak nem alpári módon.:)



máj. 23. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen beleolvasok. :)
máj. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Muti
máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Küldtem!
máj. 23. 11:00
 4/11 anonim válasza:
100%
Én is szívesen belenézek, ha gondolod.
máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Küldöm.:)
máj. 23. 16:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem 114 olvasó, hanem 114 nézettség, vagyis kattintás, amibe a sajátod is bele számít. :D


Küldheted nekem is nyugodtan a linket.

máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, utólag láttam, hogy elég furán fogalmaztam meg, de tudom. Neked is küldtem! :)
máj. 23. 20:58
 8/11 anonim válasza:
Ha lány vagy akkor küld. Ha már romantikus könyv, akkor női íróktól szoktam csak olvasni.
jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, lány és elküldtem. :)
jún. 7. 00:22
 10/11 anonim válasza:
Szivesen elolvasom. :)
jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!