Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Lestat, a vámpír-ban van...

Tina. K kérdése:

A Lestat, a vámpír-ban van Lestat x Louis csókjelenet?

Figyelt kérdés
Csak mert olvastam valahol, hogy van. De a könyv elején miért úgy kezdődik, mintha nem is ismernék egymást?

#vámpír #Anne Rice #Lestat de Lioncourt #Louis de Pointe du Lac
2014. márc. 13. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert nem ismerik egymást akkor még. A Lestat a vámpír Lestat szemszögéből kezdi mesélni a történetet. (Aki sokkal idősebb.) Ill. ugye reagálva a megjelent "Interjú a vámpírral" c. könyvre. Tehát a "jelenben" indul, amikor ismerik egymást.
2014. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De akkor hogy adta ki Louis az interjút akkor, amikor még nem is ismerték egymást, de azt írja, hogy ismerték? Ezt most nem értem...
2014. márc. 13. 18:31
 3/17 anonim ***** válasza:
Azután adták ki a könyvet, amikor már ismerték egymást. A könyvsorozat részei nem lineárisan követik egymást az időben, hanem ugrálnak.
2014. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ó, értem. De akkor még mindig van egy csavar. Azt mondta, miután elolvasta a könyvet, hogy meg akarta ismerni Louist. Amúgy, az eredeti kérdéshez visszatérve, ez igaz?
2014. márc. 13. 21:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Mivel szeretők...
2014. márc. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez igaz? Én azt hittem, hogy csak társak. Szóval akkor a Lestat, a vámpír egy homo könyv? o.o
2014. márc. 14. 18:00
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem. csak egy olyan könyv, ahol ez nyíltan van kezelve. Rice vámpírjainál nem számítanak a nemek. Nincs férfi és női szerep. Nincs szex sem. Azt a vérivás helyettesíti. Viszont attól még lehetnek szerelmesek egymásba.

De pl. Louisnak is volt felesége és gyereke is, mielőtt Lestattal találkozott volna.

Lestat meg ugye Nicolassal kavart még emberi életében...de aztán Nico megváltozott vámpírként.

2014. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Aha. De mikor van csókjelenet? Mert sokszor olvastam, olyat is, hogy megcsókolták egymást, de az lehetett arccsók is, nem? Mármint Nicki és Lestat között. Honnan tudjuk megkülönböztetni?
2014. márc. 14. 18:46
 9/17 anonim ***** válasza:

Ennyire nagy szakértő én sem vagyok, mert még csak az első két könyvet olvastam. :D

Ahm, de lehet bele kéne kezdeni és akkor tudnánk.

2014. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*Egyébként de, lehetett az is.
2014. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!