Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jon Krakauer-Út a vadonba c....

Jon Krakauer-Út a vadonba c. könyvéhez van hasonló?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 12:38
 1/3 anonim válasza:
Út a vadonba? Jah... Van: Vuk
2014. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
... Köszönöm ezt a leleményes választ. Igazán nagyra törő voltál (Y)
2014. ápr. 3. 14:19
 3/3 anonim válasza:
Látom, hogy márciusban írtál, de ez a kedvenc könyvem, úgyhogy muszáj válaszolnom. Az a könyv akkora hatással volt rám, hogy elolvastam párat Chris kedvencei közül (asszem minden fejezet egy idézettel kezdődik valamelyik olvasmányából, ezek közül válogass szerintem). Én megszerettem Tolsztojt például.Vagy Jack Londontól olvasd el a Vadonszavát. Közel sem volt akkora élmény, mint az Út a vadonba, (egy kutya a főszereplő, úgyhogy egy kicsit gyermetegnek tartom) de az is a szabadság vagy kapcsolatok problematikáról szól. Egyébként írt Krakauer még egy könyvet Az ég és jég-et , én még ezt nem olvastam, de tervezem. Szerintem nincs hozzá hasonló :( Ha a filmet még nem láttad, nézd meg mert az is hihetetlenül jó
2014. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!