Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valaki akinek szimpatikus...

Van valaki akinek szimpatikus volt és esetleg jobban szerette Arnoldot a Szent Johanna Gimiből? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimpatikus. Lázadó és művelt, azt hiszem nem terem minden fán ilyen fiú,s igy hát alapvetően egy érdekes karakter. Lehet még fejtegetni de röviden enyi. :-)
2014. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Arnold szerintem egy nagyon megosztó karakter a sorozatban, szinte egyedüliként, hiszen a többieket jobbára vagy mind szeretik (Reniék osztálya), vagy egyáltalán nem kedvelik (Dorián, a-s lányok). Mindenkinek vannak stiklijei és szebb pillanatai, de azt hiszem, nem sokan vannak, akik a negatívból pozitívba váltanak át, vagy fordítva. Ezzel szemben Arnold. Átlagon felüli intelligencia és műveltség, egyedi stílus, és azt hiszem, ettől függetlenül kedves személyiség jellemzi őt, hiszen igenis csesztették az osztálytársai, ezért nem barátkozott velük - nem úgy Renivel, Virággal és Karcsival (akiket ugyebár nyominak minősítettek). Pedig Virág aztán nem az ő múfaja, az biztos. Azonkívül a könyvek vége felé már teljesen rossz karakterként szerepel, ráfogják, hogy nem hagyta Renit barátkozni velük, satöbbi. Hát ez így nem igaz. Egyikük sem törte magát, hogy barátkozzon vele, mi több, kihasználták, így nem csoda, hogy Arnold féltette tőlük. Cortez viselkedéséről nem is beszélve. A legmenőbb ember a civil populációban, ha tetszett neki, miért nem mondta? Arnold nem lehetett akadály. És mivel Arnold annak ellenére, hogy tudta, semmi esélye, kitartott Reni mellett, elviselte a búvalbélelt napjait, a Cortez-beszémolóit, és még támogatta is, az utolsó pillanatig elnyomva az érzéseit, azt gondolom, nagyon igazságtalan dolog volt Arnoldot így a sarokba hajítani. Oké, elment Párizsba, hogy ne legyen útban Corteznek, de miért kellett rossz fényben feltüntetni? Számomra komolyan ez Leiner Laura egyetlen hibája.

Huhh, nagyon sokat írtam, remélem, nem fárasztottalak le, és sikerült válaszolnom a kérdésedre (bár közben eléggé elkalandoztam).

2014. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet értek! :-)
2014. márc. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
86%
Hát nem is tudom... :) én nagyon szeretem Arnoldot. intelligens ,okos,és hát olyan Arnoldos. főleg azt imádtam hogy minden vitát vitt. és a rengeteg beszéde. ja és persze a leirások alapján helyes is. ;) :D
2014. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!