Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi! Valaki le...

Szent Johanna Gimi! Valaki le tudná írni az 5. részből, azt a részt, amikor Edináék rájönnek, hogy Cortez és Reni együtt vannak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2014. márc. 15. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utolsó 15 oldalon van, nem találom.
2014. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Január 7-én volt



Tesi előtt az öltözőben ültem, és azt számoltam, hogy mennyi idő alatt tudok kiolvasni egy könyvet

szükség esetén, miközben Virág szomorúan rángatta magára a Szent Johanná-s melegítőt.

– Ajjj, nem értem, miért kell tesiznem a kettesért – dühöngött.

– Mert abból nincs pótvizsga – simítottam meg a karját.

– Jó, de csak félév van. Inkább buktatna meg, majd év végére javítok. Ijjj, hogy van ez az izéé? –

csapkodott, mert a rossz karját dugta a melegítőfelső ujjába.

– Várj, segítek – álltam fel, és lehámoztam róla a totálisan összetekeredett pulcsit.

Az a-sok a szemben lévő padon öltöztek, közben meg mindenféléről fecsegtek, és egészen addig

nem figyeltem rájuk, amíg szóba nem kerültem. Pontosabban Edina megállt előttem.

– Napok óta tippelgetünk, hogy most mi van. Úgyhogy inkább megkérdezem – szólított meg.

– Igen? – szaladt össze a szemöldököm.

– Most frankón veled lóg Cortez? – kérdezte gúnyosan.

– Mit értesz azon, hogy „lóg”? – kérdeztem vissza, és nem tetszett sem a stílusa, sem ahogy rám

nézett. Lesajnáló volt és hitetlen.

– Edina alacsony intelligenciahányadossal rendelkezik, és azt szeretné tudni, valóban együtt

jártok-e. Csak nem képes kifejezni magát – szólt az a-sok mögül Kinga, és ránk sem nézve lapozott

egyet a verseskötetében. Dina erőltetett vigyort villantott rá, aztán elkomorodott, és azzal a tipikus

„naaa?” nézéssel meredt rám.

– Igen – mondtam halkan.

– Én megmondtam – közölte Tami. Úgy tűnt, az a-sok között volt egy kis feszültség a téma

kapcsán.

– Hah – nézett végig rajtam Edina. – Na, mi van, Cortez is megbolondult?

Ez fájt, úgyhogy lesütött szemmel pásztáztam a padlót, és igyekeztem elérni, hogy leperegjen rólam

a megjegyzés. Nem ment könnyen.

– Jó, mindegy – folytatta Edina gúnyosan. – Megkapni könnyű. Kérdés, meg tudod-e tartani –

nevetett fel. Én bénultan álltam, és reagálni sem tudtam. Amúgy nem is lett volna rá lehetőségem,

mert Kinga beelőzött.

– Megkapni könnyű? Cortezt? – vonta fel a szemöldökét. – Akkor neked miért is nem sikerült?

Pedig a „száz fiú, akivel járni fogok a gimi alatt” listád élén szerepel. És lassan megvan a száz –

vigyorgott gonoszul. Edina orrlyukai kitágultak, és látszott rajta, hogy most aztán bepipult.

– Mit akarsz ezzel mondani? – fújtatott idegesen.

– Ha lenne eszed, tudnád. Hagyok egy kis időt, hogy rájöjj. Délután be vagyok kapcsolva, majd hívj

fel – állt fel Kinga, és kinyitotta az öltöző ajtaját, hogy az a-sok kimenjenek. Mind a négyen

kicsörtettek, Kinga pedig bevágta utánuk az ajtót.

2014. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!