Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani érdekes angol...

Tudtok ajánlani érdekes angol nyelvű könyveket, viszonylag egyszerű nyelvezettel?

Figyelt kérdés
angol, könyv, nyelvezet, érdekes
2014. márc. 17. 18:31
 1/5 veronika 1996 ***** válasza:
Nagyjából milyen kategóriában (paranormal fantasy vagy inkább realistic fiction), hány éves vagy? Ha kicsit leszűkíted szívesen ajánlok. :)
2014. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15:)
2014. márc. 18. 12:58
 3/5 A kérdező kommentje:
És... Hát, nem tudom. Valami... izgalmas... Lehet bűnügyi is.
2014. márc. 18. 12:59
 4/5 veronika 1996 ***** válasza:
100%

Én vagy az első kommentelő, linkelek párat, ami nekem nagyon tetszett és nem is valami húdenagyonnehéz a nyelvezete:


[link] (nagyon meglepett a könyv vége, pedig ez sűrűn nem esik meg velem)

[link] (nem egy nagy sztori, de nekem is az elsők között volt, amit olvastam angolul, és nem jelentett különösebb gondot, nem mondom, hogy unalmas, csak picit egyszerű, viszont rövid)

[link] -imádtam ezt a könyvet, mondjuk én az entangled (összekuszálva)-t is imádtam ugyanettől az írónőtől

[link] - ez kicsit durva témáról szól, de nagyon szépen van megírva, és nagyon érdekes (szomorú könyv)

[link] - egyszer olvasható, érdekes könyv, eléggé rövid, könnyen érthető

[link] - hogyha kicsit is szereted a romantikus könyveket (most nem valami egetrengetően nyálasra kell gondolni), akkor ez az amit elsőként ajánlanék

[link] - nagyon aranyos történet, nem a romantikán van a hangsúly


Remélem, hogy valamilyen szinten tudtam segíteni, próbáltam olyanokat adni, amik tényleg nem nehezek, és érdekesek. Tudom, hogy bűnügyit mondtál, de abbót sajnos nem ismerek sokat, ezek közül talán a dangerous girls és a whish you were dead áll ehhez a stílushoz közül. Még azt tudom tanácsolni, hogyha van olyan könyv, amit nagyon szeretsz, akár már többször olvastál, akkor azt olvasd el angolul, ha belejössz az angol olvasásba már úgysem hiszem, hogy odaleszel a fordításokért (velem legalábbis úígy történt).

Még ajánlom azt az oldalt ahonnan linkeltem neked, sajnos nem olyan sok magyar használja, pedig nagyon jól rendszerezi a könyveid és ajánlásokat is tud adni szinte minden könyv mellé. Max 5 perc regisztrálni, és sokat segít, főleg akkor jó, ha sokat olvasol.

2014. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen(:
2014. márc. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!