Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek olyan konyvet mint a...

Ismertek olyan konyvet mint a Veronica Roth-A Beavatott (divergent) vagy nagyon zarojelben az ehezok viadala?

Figyelt kérdés

nemreg olvastam el meg a filmet is lattam es nagyon tetszett... a baj az h nem talalok olyan konyvet ami hasonlitana ra... legalabbis mar olvastam az ehezok viadala trilogiat es vhol lattam h a testberloket is felhoztak. azt is ma fejeztem be. olyan konyvet keresek ami tarsadalmilag de inkabb "eroszakilag" (verekedesek, loveszet, ijjaszat) amibena foszereplo kiveszi a reszet.bocsi h nem irtam ekezetekkel meg nehany roviditest is bevittem csak nagyon kellene:D (tudom h a divergentnek fenn van angolul a masodik resze de nem nagyon szeretek angolul olvasni)


ha barki tud vmit akkor kerlek irjatok! meghalok h nem talalok semmit:(



2014. márc. 27. 15:18
 1/6 AliceSwan ***** válasza:
Marie Lu: Legenda, Született tehetség (sorozat, van harmadik része is, csak még magyarul nem.) Vagány a főhőse, és főhősnője is.
2014. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A végzet ereklyéi

A Csontvárosból (1. kötet) már film is van.

Én nagyon szeretem és azokat is amiket említettél :)

2014. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
James Dashner: Az útvesztő, film is készül belőle. :)
2014. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dan Wells - Partials (és további 2 folytatása)
2014. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek tényleg jók, a legtöbbet olvastam, mindegyikben van valami, amiért érdemes elolvasni.

Ezeken kívül én még Lois Lowry sorozatát ajánlom. Az első rész az "Emlékek őre", aztán "Valahol, messze", a "Hírvivő" és "A fiú" jönnek így, sorban. Kicsit elvont, de jó.

2014. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ally Condie: Egymáshoz rendelve sorozata. Már régebben olvastam, úgyhogy nem rémlik, mennyire harcolnak, de hasonló társadalmi megkötések vannak benne, én szerettem.
2014. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!