Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi könyvekről?

Figyelt kérdés

Delphine de Vigan: Semmi sem áll az éjszaka útjúba

Timothy Kurek: Kereszt a szekrényben

Arthur Fleischmann, Carly Fleischmann: Carly hangja

Lisa Genova: Megmaradt Alice-nek

John Green: Csillagjainkban a hiba

Stephen Chbosky: Egy különc srác feljegyzései


Esetleg hasonló könyvek? Melyiket érdemes megvenni?


15/L



2014. ápr. 6. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos csak egyet ismerek, az Egy különc srác feljegyzéseit, illetve a Csillagjainkban a hibáról nagyon sokat hallottam/olvastam. A Chbosky-könyv nagyon nagy hatással volt rám, imádtam. Inspiráló, elgondolkodtató, egyszerre mosolyogsz, sírsz, és ráncolod a homlokod. Szerintem maximálisan megéri.

A Csillagjainkban a hibát szerintem akkor érdemes megvenned, ha bírod a könyvön sírást, az előre sejtett sad endet. Személy szerint én szeretek sírni könyvön - akármilyen furán hangzik -, vannak írók, akik nagyon meg tudnak siratni mozzanatokkal, és nem minden könyv végződik happy enddel, amit imádok, de valahogy a TFIOS-ra nem tudom rávenni magam. John Green biztos gyönyörűen ír, hisz' lányok millióit siratta meg, de nem hiszem, hogy nekem tetszene a sztori. Nem szeretem az ilyenfajta szenvedő szerelmet.

Remélem, azért valamennyit segítettem. :)

2014. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!