Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az SzJG-ben (első kötet),...

Az SzJG-ben (első kötet), hogy lehet az, hogy Cortez csak szeptember nyolcadikán ment iskolába?

Figyelt kérdés
Mivel állítólag a gólyatáborban ott volt, de utána az első hetet kihagyta, mert visszament a szüleihez Amerikába... de minek? Az egész nyarat ott töltötte... ennek így semmi értelme... minek ment vissza egy hétre még? Fuck logic.

2014. ápr. 13. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Duck logic, valóban. Talán látni akarta a szüleit, vagy mittudomén, szerintem az írónő sem tudná megmondani.
2014. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Mert fos az írónő.
2014. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:D :D Tényleg, ez nekem fel sem tűnt... :D De szerintem Laurának sem. :)
2014. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Kalauzban benne van :)
2014. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert első héten beteg volt! A hétvégével együtt pedig szept.8-ra jött ki. Talán előbb olvassatok, mielőtt leszólnátok, mert bár vannak benne hibák, nem kell mindent kivesézni és "fos"-nak hívni! xx
2014. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dododen ***** válasza:
66%

A Kalauzban benne van.



Aki azt mondta hogy fos az írónő az inkább húzza meg magát,mert nem ő nyert díjakat és nem neki van több százezer

rajongója,hanem Leiner Laurának!!!!!!!!!!!!

Tudom hogy ez mindenkinek a saját véleménye,de szebben is kifejthette volna magát!

2014. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Elvben azért nem volt első héten (már amennyire én tudom), hogy kitünjön a többiek közül, hogy még nagyobb hatása legyen a belépőjének.

Én sem vagyok oda Lauráért, de egyetértek utolsóval, ezekkel a megnyilvánulásokkal csak saját magatokat minősítitek, szebben is meg lehetett volna fogalmazni a véleményeteket. Amúgy szerintem sem kifejezetten nagy író Leiner.

2014. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert azt akarta Laura, hogy később jöjjön be a történetben.
2014. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 SZJG5 ***** válasza:
44%
Olvasd el a könyvet és megtudod:
2014. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nem azért hiányzott mert Amerikában volt hanem azért mert beteg volt!
2015. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!