Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit gondoltok a Szent...

Dododen kérdése:

Ti mit gondoltok a Szent Johanna Gimiről?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó,de kíváncsi vagyok a többiek véleményére.

2014. ápr. 15. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Csúcsszuper ez a könyv,mindenkinek ajánlom!!!Jó szórakozást hozzá!!!
2014. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Túlhájpolt vacak.
2014. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eloszlik a vélemény. :)
2014. ápr. 16. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyik kedvencem!!!

Azért szeretem, mert vicces is de komoly ( valamennyire :D )

Ez a könyv megváltoztatta az életemet. Bevallom, az első és a második nem nagyon jött be, de volt benne valami, amiért nem tettem le. Aztán mikor az utolsó könyv utolsó részéhez értem, mérges voltam, mert még olvasni akartam. Nagyon sok könyvet olvastam már, de ez az egyetlen magyar könyv, ( meg a BÁBEL, ami szintén csúcsszuper ) ami nemhogy elnyerte a tetszésem... SOKKAL TÖBBET TETT :)

2014. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jánóczki Renáta válasza:
50%

Szia :) Én nemrég olvastam. Nekem annyira nem tetszett. Unalmas volt.

A szereplők nem igazán változtak a 4 év alatt (pl. Zsolti, attól, hogy lefogyott, még állandóan zabált, Virágot pedig teljesen síkhülyének mutatja be - ne mondja már nekem senki, hogy középiskolában nem tanul semmit az ember). Renáta folyamatosan szerencsétlenkedett, vagy Cortez miatt bőgött. Cortez pedig mindig bunkózott mimdenkivel. Kinga a tipikus rabszolgahajcsár, az a-sok meg egytől egyig undorítóak voltak. Arnold se volt normális - attól függetlenül, hogy ő annak gondolta magát. Karcsi, Zsák és Gábor csak azért van, hogy legyen kit szekálni.

Röviden ennyi. Lehet, hogy az SZJGerek ezt nem így gondolják, de ez az én saját, személyes véleményem.

2014. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem sz SZJG nagyon tetszik! Jó hogy valaki írt egy olyan könyvet ami tényleg a való éltről szól. Igazából először amikor megjelent azt hitem ez hülyeség meg hogy mindenki erről ábrándozott én nem szerettem. Egyszer mikro már a Bábel is megjelent (nemtudom mikor) az után ellhatároztam hogy elmegyek a könyvtárba és vagy kivezsem a Szent Johanna Gimi 1-et vagy kiveszem a Bábelt vagy a Hűvösvölgyi Sulit. (a hűvös völgyi suliról is hallottam jó "visszajelzéseket" azér még az) És a Szent Johanna Gimi volt csak bent úgyhogy kivettem. Beleolvastam és annyira tetszett. Az első 3 rész kicsit unalmas nagyon kicsit de utána... Szóval érdemes elolvasni ezt a könyvet mert izgalmas.
2014. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Emóó:) válasza:
Én most tartok a végénél és egyszerre érdekel is meg unom is :DD Az elején vannak benne érdekes szálak, de a vége nagyjából ebből áll: Reni reggel felkel,megissza a tejeskávéját,felvesz valami ultranyomi szettet,kimegy a kapu elé,ott van Cortez,csókolóznak,elmennek a suliba,ott állnak 15 percet a suli előtt stb. Szóval én már megúntam a végét,lehet azért is mert 9 kötet elég hosszú..
2015. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!