Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet keresek! Valaki ismer...

Könyvet keresek! Valaki ismer ilyesmi könyvet?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban "vonzódok" a könyvekhez, és szeretnék tényleg valami igazán jó könyvet olvasni. 14 éves lány vagyok és egy izgalmakkal,fordulatokkal teli könyvet keresek. Ha valaki tud ilyesmit, akkor a címét és az íróját a könyvnek megírná? Köszönöm!:)

2014. ápr. 16. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Rápislantottam az utóbbi évben elolvasott könyveim listájára, ezeket szemezgettem ki: (Ha nem fekszenek a misztikus lényekről szóló könyvek, ne is folytasd a kommentem olvasását.)


Cassandra Clare-A végzet ereklyéi sorozat.

Cassandra Clare- Pokoli szerkezetek trilógia.

Cassandra Clare- Bane-krónikák sorozat. (Ezt inkább akkor, ha az előző kettőt már elolvastad. Amúgy novellasorozat.)

Steve Feasey- Kicsit fiúsabb, de a Szunnyadó vadállat, és folytatása, a Fekete hold.

Suzanne Collins- Nekem nem tetszett annyira, de a rajongótábora miatt: Éhezők viadala-trilógia.

Andrea Cremer: Őrzők-Keresők-Döntés trilógia.

Richelle Mead: Vámpírakadémia-sorozat. Hat részes.

Darren Shan: Kell hozzá gyomor, idegzet, és a szerelmi szál mellékelhetősége. Vámpírkönyvek-sorozat(12 részes) és Démonvilág-sorozat(10 részes). Valamint A vézna hóhér, és a Kojaszan.

Mikael Ollivier- Vértestvérek (alig 130 oldal, de iszonyat jó.)

John Flanagan- Fiúsabb, de a Vadonjáró tanítványa-sorozat.

Sarwat Chadda- Az ördög csókja, Éjistennő.

Lissa Price- Testbérlők és Leszámolás.

On Sai- Calderon, avagy hullajelölt kerestetik. Vicces sci-fi.

Kevin Hearne- Pasikönyv ez is (igen, tudom, kicsit sok a pasikönyv az ajánlottjaim között) deee Hounded és Hexed.

Susan EE-Angelfall

Sarah J. Maas- Throne of glass

Pittacus Lore- Még egy, utolsó pasis könyv. A Negyedik.



Nekem ezek baromira tetszettek, fordulatosak, izgalmasak. Meg amúgy egykorúak vagyunk, szóval talán még jókat is mondtam. :D

2014. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsozsó~ ***** válasza:

Percy Jackson sorozat

Morga sorozat

Maximum Ride sorozat

LOL könyvek

Kőszívű ember fiai (bár szerintem olvastad):)

2014. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jujj köszönöm!:D Egy ideig el leszek ezekkel, és 1.válaszolónak: szeretem a misztikus könyveket.:)*-*:D
2014. ápr. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!